Афіша на 26-27 квітня: як відпочити у Полтаві

Афіша
Аліна Літвінова25 квітня 2014 о 06:202291 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша на 26-27 квітня: як відпочити у Полтаві
Цікаві заходи для полтавців та гостей міста

26 квітня (субота)

20.00 – Muza Bar – The Вйо в Полтаві

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати створення групи THE ВЙО в м. Кобеляки, Полтавської обл. в 1991 році. Основу команди склали: гітарист Сергий Підкаура і вокаліст Мирослав Кувалдін. Впродовж 10-річного існування групи музиканти періодично розходилися, сходилися, до них примикали інші учасники. У 1995 році THE ВЙО стали лауреатом конкурсу "Червона рута" з піснею "Ганджа".

20.00 – Концерт хол Versal – Оля Полякова

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

Оля Полякова позиціонує себе, як заснувальник нового напрямку в музиці – суперпоп, а саму себя – як Супер-Блондинку українського шоу-бізнеса. Ольгу постійно запрошують на популярні шоу-програми "Любовь и Музыка", "Кто против блондинок?", "Прьмьера на М1" та інші.

19.00 – ПД "Листопад" – Концерт симфонічного оркестру

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

Концертний симфонічний оркестр, на відміну від оперного, розташовується прямо на сцені і постійно знаходиться у полі зору слухачів. Через історичні традиції концертний і оперний симфонічні оркестри довгий час відрізнялися своїм складом, але в наші дні ця відмінність майже стерлася.
До початку 19 століття диригент під час виконання сам грав на якому-небудь інструменті - наприклад, на скрипці. Проте з часом вміст симфонічної музики ускладнився, і цей факт мало-помалу змусив диригентів відмовитися від подібного поєднання. Полтавський симфонічний окестр хоча й досить молодий, йому всього лише 8-ий рік, та вже встиг отримати визнання глядачів по всій Україні.

22.00 – "Villa Крокодила" – Black and White Party!

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

День і ніч, інь і янь, чорне і біле – вічний контраст, а також відмінний антураж для вечірки. Нам належить зробити екскурсію в світ, де колір залишається загадкою, а відчуття і емоції висуваються на передній план, в чому допоможе хороша музика і відмінний настрій!

Line up: Saz, Nik Denisoff, Jenya Grand. У мікрофона - МС Keff1r! Формат звучання: House, Progressive, Electro-house, Mash-up.

27 квітня (неділя)

15.00 – міський Будинок культури – Фестиваль "Східний калейдоскоп"

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

Поціновувачів арабських та індійських танців запрошуємо на фестиваль «Східний калейдоскоп» за участю ансамблю східного танцю Sapna та української асоціації виконавців східного танцю.

Якщо бажаєте покращити свій настрій, змінити відношення до себе і до світу, відкоректувати фігурку, стати ще граціознішою та жіночнішою, зміцнити своє здоров’ячко і просто отримати масу задоволення - тоді східний танець це саме те, що тобі необхідно! На цьому фестивалі ти зможеш остаточно переконатись – східний танець – це диво, що доступне кожному!

18.00 – ОЦЕВУМ – 1-й чверть фінал Ліги КВК "Махач"

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

КВК в Полтаві давно став темою для обговорення. Багато хто говорить що "КВН вже не той", учасники виступають на "відстаньте, самі команди пропонують своє бачення гумору, яке з КВНом не особливо граничить". Ліга КВК "Махач" ось вже третій рік доводить зворотне! Команди зі всієї України показують високий рівень підготовки і, давно забуту в Полтаві культуру гумору.

22.00 – НК "Безсонниця" – SWAG Party in Poltava

Афіша на вихідні (26-27 квітня)

Всі поціновувачі Swag party! Саме для вас буде гаряче! Великий зал: TRAP † SWAG RAP † DUBSTEP. Цей вечір, це саме час відпочити і відірватись на повну, а допоможе нам в цьому НК "Безсонниця", що запрошує всіх на яскраву, запальну, гарячу вечірку під "Trap Music".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter