Афіша на 21-22 квітня

Афіша
Аліна Літвінова21 квітня 2014 о 08:001407 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша на 21-22 квітня
Які заходи можна відвідати в Полтаві

Афіша на 21-22 квітня

21 квітня (понеділок)

16.00 – Коваля, 5 (Університет економіки і торгівлі, ІПК, гуртожиток №3, ауд.2) – Майстер-клас із сумі-є

Афіша на 21-25 квітня

Відвідавши цей масстер-клас, Ви ВІДчините для себе традиційне японське мистецтво розпису тушшю на рисовому папері.

Сумі-є – японський монохромний живопис тушшю, який приголомшує не лише своєю дивною образністю, але і гармонійним злиттям духовної традиції і внутрішніх переживань майстра з матеріалом, який він використовує. Сумі-є намагається зловити речі живими, дихаючими в їх внутрішній суті. Природа живопису тушшю відрізняється рухливістю, текучістю, ритмічністю, і незаповнений простір, як ехо, відзивається, на одухотвореність ліній, п'ятен, розводів, димки.

Майстер-класс буде проводити майстер Художньої студії "Кайрос" м.Київ – Мефоденко Валентина.

22 квітня (вівторок)

19.00 – міський Будинок культури – вистава "Сватання на Гончарівці"

Афіша на 21-25 квітня

"Сватання на Гончарівці" – музична комедія Григорія Квітки-Основ’яненка та композитора Кирила Стеценка, що належить до скарбниці української класичної драматургії ХІХ століття. Сценічна історія цього твору у Полтавському театрі розпочалася ще у 40-х роках минулого століття, і остання постановка датована 1967 роком.

Дія відбувається під Харковом у селі Гончарівка. Кріпак-коваль Олексій кохає дівчину Уляну, але на шляху до щастя вони стикаються з випробуваннями. Дівчину батьки хочуть віддати за заможного нелюба – дурника Стецька, над яким усі глузують. Мати Уляни шанує Олексія за його золоті руки, та влада грошей вища за людські почуття. Відставний солдат Скорик, дядько Олексія, все ж допомагає влаштувати сватання на користь свого племінника. Нещасний Стецько, отримавши гарбуза, не може зрозуміти, що сталося, а закохані молодята радіють своєму щастю. "Сватання на Гончарівці" – твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, – актуальний та популярний і сьогодні.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter