Афіша концертів Полтави

Афіша
Аліна Літвінова12 травня 2015 о 10:331069 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша концертів Полтави
Як відпочити полтавцям та гостям міста 14-15 травня.

14 травня (четвер)

19.00 – ПД "Листопад" – Концерт гурту "АВІАТОР"

Афіша концертів Полтави

Колектив успішно гастролює, записує нові пісні, знімає відеороботи під власним лейблом «Авіатор Мьюзік». Бо, як заявляють музиканти, для них найважливіша справа - дарувати людям радість.

15 травня (п’ятниця)

19.00 – ПД "Листопад" – Концерт "Піккардійська Терція"


Афіша концертів Полтави

"Піккардійська Терція" продовжує святкування 20-річчя. На глядачів чекає двогодинна концертна програма.

20.00 – Muza-bar – Концерт "ФІОЛЕТ"

Афіша концертів Полтави

ФІОЛЕТ - одні з останніх романтиків української гітарної музики. ФІОЛЕТ - нетривіальні тексти, різноманітна мелодика, неймовірна енергетика і абсолютна концертна віддача.

Пісні кохання на полі бою!

– У травневому турі на підтримку нового синглу ми збиратимемо книги для наших вояків, які перебувають на реабілітації в медичних закладах. Це найменше з того, що ми можемо зараз зробити для тих хлопців, які захищали наш із вами спокій. Важливо зараз не забуватися про тих, хто повернувся зі Сходу та потребує як матеріальної так і психологічної, моральної підтримки. Наша ініціатива як крапля в океані, але маю надію, хороша українська книжка буде добрими духовними ліками для вояків. Тому закликаю наших шанувальників активно долучатися до цієї акції. Це наша спільна відповідальність. Байдужість – союзник наших ворогів, – зазначив лідер та вокаліст гурту "ФІОЛЕТ" Сергій Мартинюк.

Акція організовується спільно з організацією «Правова допомога учасникам АТО». Книги можна принести на концерти гурту, що відбудуться в рамках туру.


Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter