Травмований на Майдані Михайло Скляр п’ять днів боявся звернутися до лікарів

Новини
Ольга Матвієнко12 березня 2014 о 17:581109 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Травмований на Майдані Михайло Скляр п’ять днів боявся звернутися до лікарів
П’ять днів Михайло Скляр пробув вдома із розтрощеною п’яткою, бо боявся звернутися в лікарню: знав, що звідти поранених на Майдані забирають до міліції.


35-річний Михайло працює та живе в Києві. Родичів у столиці немає, а його сестра живе у Полтаві. Разом з усіма був на мітингу біля Верховної Ради. Під час наступу «Беркуту» на Інститутській він невдало стрибнув у котлован і забив ногу. Хлопці, які були поруч, Михайла не покинули і під руки занесли до медпункту. Звідти він потрапив до мед штабу в Жовтневому палаці. Коли через 20 хвилин почався штурм палацу, хворих евакуювали. Їхати з усіма до лікарні хлопець відмовився через страх бути заарештованим. Додому його відвіз один з автомайданівців.

До теми: Поранений у Києві полтавець чекає на виписку й уже ходив на Майдан

Травмована нога вдома боліла нестерпно, почалося запалення, тож 24 лютого Михайло Скляр все ж звернувся до Київської міської лікарні №8. Там його знайшли волонтери. Саме одна з них, Тетяна Катриченко розповіла історію чоловіка в соціальній мережі. «Група допомоги постраждалим у Києві» після цього відкрила рахунок збору коштів на операцію для Михайла.

Завдяки цьому протягом кількох днів на рахунок надіслали більше 20 тисяч гривень. Чоловіка прооперували 4 березня у клініці «Борис». При цьому лікар Олександр Васецький відмовився брати гонорар за операцію. Сам Михайло після операції відмовився від додаткових коштів від волонтерської організації та попросив повернути залишок на рахунок групи. Ці гроші підуть на лікування інших постраждалих.

Нині Михайла виписали, хоча йому ще місяць не можна наступати на ногу.

Зараз Михайло одужує після операції вдома. Фото зі сторінки "Допомога постраждалим в Києві"Зараз Михайло одужує після операції вдома. Фото зі сторінки "Допомога постраждалим в Києві"

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter