РНБО попереджає про небезпеку повномасштабного вторгнення в Україну

Новини
12 березня 2014 о 17:121037 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 РНБО попереджає про небезпеку повномасштабного вторгнення в Україну
Секретар РНБО Андрій Парубій повідомив про небезпеку повномасштабного вторгнення на територію України та оголосив про те, що Збройні сили готові протистояти загрозам

РНБО попереджає про небезпеку повномасштабного вторгнення в Україну, – йдеться на сайті ТСН.

Парубій повідомив журналістам, що на кордоні з Україною наразі перебуває "угруповання" Збройних сил Росії, включаючи резерви, яке налічує особового складу понад 80 тисяч осіб, танків – до 270, бойових броньованих машин – до 180, артсистем – до 380, реактивних систем залпового вогню – до 18, бойових літаків – до 140, ударних вертольотів – до 90 і бойових кораблів та катерів – до 19. Він наголосив на тому, що існує небезпека повномасштабного вторгнення в Україну.

– Україна перебуває перед загрозою повномасштабного вторгнення на її територію у різних напрямках, – заявив Парубій під час прес-конференції.

Також він запевнив, що станом на сьогодні військовий потенціал РФ на території Криму продовжує накопичуватися. Українські війська готуються протидіяти загрозам і проводять планові навчання. Він також зазначив, що українські «підрозділи на сьогодні розташовуються таким чином, щоб можна було відбити атаки з будь-якого напрямку".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter