Сотні полтавців поклали квіти до пам’ятника Шевченка у день 200-річчя з дня народження (оновлено, фото)

Новини
Ольга Матвієнко9 березня 2014 о 13:45822 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сотні полтавців поклали квіти до пам’ятника Шевченка у день 200-річчя з дня народження (оновлено, фото)
Біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Полтаві зібралися сотні полтавців у день відзначення 200-річчя з дня народження українського генія.
Сотні полтавців поклали квіти до пам ятника Шевченка у день 200-річчя з дня народження оновлено фото

Вшанувати пам’ять прийшли голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук, голова обласної ради Петро Ворона, народний депутат Юрій Бублик, представники духовенства, митці, молодь та інші. Тадиційно заспівали гімн України, а також пісню на слова поезії Тараса Шевченка "Реве та стогне", що в народі вважають другим гімном українського народу. Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної сотні.

Актори Полтавського обласного академічного театру імені М. В. Гоголя влаштували у підніжжя пам’ятника Кобзарю козацьке дійство із шаблями. Артисти театру Василь Голуб, Тетяна Любченко зачитали усім знайомі рядки віршів поета.

На відміну від заходу під егідою міської влади, яке відбулося 7 березня, сьогодні не було примусово приведених студентів, учнів та працівників бюджетної сфери.Фото Віталія Скворцова

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter