У Полтаві запрошують на поезо-музичний захід «Шерше ля Фам»

Новини
7 березня 2014 о 10:01725 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві запрошують на поезо-музичний захід «Шерше ля Фам»
7 березня о 16.00 на веранді «Львівської кав'ярні» відбудеться поезо-музичний захід «Шерше ля Фам».


Рівно рік тому полтавські поети Денис Стерн та Андрій Коновалов проводили вечір з такою самою назвою і присвячений тій же самій події. Деякі події варто зробити традицією, і «Cherchez la femme» — саме така подія.

Для чарівних жінок, дівчат та дівчаток читатимуть тільки найкращі поети-чоловіки Полтави: драматичний Дмитро Козуленко, загадковий Сергій Макаренко, прямий і щирий Містер Коржик, виважений Роман Повзик, юний Роман Могилат, а також — організатори вечору: ті самі романтичний Андрій Коновалов і глибокий Денис Стерн. Поети читатимуть свої та чужі твори, присвячені жінкам, рідним і незнайомим.

Музичний лейтмотив зіграють харизматичні юнаки з гурту «КОСМОС БУДЕ НАШ».

Варто зауважити, що цей вечір п’ятниці якнайкраще покаже, що між нами нема ніяких розбіжностей: ні мовних (адже звучатимуть вірші як українською, так і російською), ні територіальних, ні тим паче політичних. Головне, що є у кожному поеті, у кожному гостеві вечору — це здатність слухати і відчувати.

Слухати поезію і відчувати музику.

Відведіть свою дівчину на вечір «Cherchez la femme»: вона буде вдячна вам на довгий час і, можливо, навіть пробачить, якщо ви не запаслися подарунком на 8 березня.

Чекаємо вас з нетерпінням!

ЩО? поезо-музичний захід «Шерше ля Фам»

ДЕ? «Львівська кав'ярня» (вул. Жовтнева, 32)

КОЛИ? 7-ого березня о 16:00

СКІЛЬКИ? 20 грн.

Катя Кролевська, незалежне мистецьке об'єднання «Magnum Opus»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter