Аліна Гросу замовкла на тиждень

Новини
Наталія Сіробаб7 березня 2014 о 16:541076 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Аліна Гросу замовкла на тиждень
Співачка Аліна Гросу вирішила розпочати Великий піст обітницею мовчання, повідомляють на сайті "Відомості-UA".


screenmedia.com.uascreenmedia.com.ua

Наразі з близькими та шанувальниками дівчина спілкується за допомогою листування і жестів. Обітницю мовчання Аліна дала не просто так. Адже минулого року співачка часто мала хвороби горла.

«Я вірю, що Бог посилає нам випробування не просто так. У кожній недузі, у кожній неприємності є особливе послання. Коли я хворіла, то усвідомила велику цінність голосу, здоров’я. Тепер даю обітницю мовчання і починаю піст, щоб очиститися від усього поганого», – зауважила Гросу.

«Я обіцяю, що в жодному разі не обмежу своїх шанувальників, друзів, рідних, близьких у спілкуванні. Просто це буде в іншій інтерпретації – у формі листування, жестів та інших всіляких способів», – додала вона.

Також артистка розповіла, як взагалі дізналася, що таке піст.

«Коли мені було 4 роки, я вперше дізналася, що таке піст. Про це мені розповіла бабуся. Вона дуже доступно і правильно пояснила, хто такий Бог і чому ми люди повинні дотримуватися посту. Вона переконала мене, що в цей період не можна їсти смачні цукерки, торти і тістечка. Для дитини ж саме це є найулюбленішою їжею», – згадує Аліна.

За словами співачки, бабуся вчила її, що треба утриматися в ім’я добра, благополуччя і що Господь винагороджує всіх за старання і кожному посилає саме ті подарунки, які найбільше потрібні людині в житті.

«Відтоді я почала дотримуватися посту, щиро вірячи, що у цей благословенний період людина очищається і тілом, і душею», – пояснила Гросу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter