У Гребінці на Полтавщині відмовилися перейменувати вулицю Леніна

Новини
6 березня 2014 о 14:421205 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Гребінці на Полтавщині відмовилися перейменувати вулицю Леніна
Днями в місті Гребінка зібралися жителі вулиці Леніна, щоб висловити своє ставлення до перейменування їх вулиці на Героїв Майдану.
У Гребінці на Полтавщині відмовилися перейменувати вулицю Леніна

Нагадаємо, до сесії міської ради звернувся Анатолій Наталенко з листом, де викладені вимоги та рішення Першого Народного віче Гребінківщини, координатором якого він був обраний, від 22 лютого 2014 року. У  зверненні сказано: "Перше Народне Віче Гребінківщини вирішило перейменувати в місті вулицю та місцевий парк імені Леніна на Героїв Майдану", – йдеться на grebenka.com

Сесія міської ради у відповідь на цей лист створила постійну комісію з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів, інших об’єктів, що розміщені на території Гребінківської міської ради. Очолив цю комісію депутат міської ради Дмитро Кохно.

На зібранні жителів вулиці виступили міський голова Федір Мілевський та голова створеної постійної комісії Дмитро Кохно, які зачитали звернення, пояснили, що прийшли запитати думку людей, бо вони тут живуть.

Начальник Гребінківського районного управління юстиції розповів, скільки буде коштувати переоформлення документів у зв'язку із зміною назви вулиці. Для стареньких людей, пенсіонерів це досить значні кошти, враховуючи невеликі пенсії. Але ж і не було представників Першого Народного Віче, які могли б роз'яснити свою позицію.

Думки людей були різні. Хтось говорив, що його влаштовує назва вулиці, хтось  –  про те, що не має коштів на переоформлення документів, дехто підтримував перейменування, інші зазначали, що питання перейменування не на часі.

Голова комісії міської ради Дмитро Кохно запропонував кожному висловити свою думку і письмово засвідчити, він «за», чи «проти» перейменування вулиці Леніна у вулицю Героїв Майдану.

З 65 жителів, що поставили свої підписи, 8 проголосували за перейменування, усі інші проти. Жителі вулиці Леніна сподіваються, що всі гребінківці їхню думку почують і будуть поважати.

Нагадаємо, у Гребінці на честь загиблих Героїв Майдану встановлять Стелу пам’яті

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter