Для полтавських мам напередодні 8 Березня влаштували фотовиставку та концерт

Дозвілля
6 березня 2014 о 12:42980 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для полтавських мам напередодні 8 Березня влаштували фотовиставку та концерт
У галереї мистецтв 5 березня відкрилася виставка фотографій «Материнські очі, що сповнені любові».
Для полтавських мам напередодні свято влаштували фотовиставку та концертДля полтавських мам напередодні свято влаштували фотовиставку та концерт

Привітати найдорожчих для кожного в світі людей – рідних матусь —вирішили працівники Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вони влаштували фотовиставку та святковий концерт для мам дітей з особливими потребами, адже вони як ніхто потребують турботи та уваги.

— 8 березня – це свято для кожної жінки, — розповіла Вікторія Клименко, провідний спеціаліст Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. — Мами дітей-інвалідів — це просто героїні, які не часто виходять у світ, бувають на людях. Тому, ми вирішили зробити їм свято, запросити в галерею, відібрали їхні гарні фотографії, запросили колективи, щоб вони показали їм концерт. Ці жінки кожного дня зі своїми дітьми з особливими потребами, виховують їх. На мою думку, — це подвиг. Тому, ми повинні підтримувати їх, показати їм наскільки їхня любов потрібна їхнім дітям та людям, що їх оточують.

Близько години матусь, що прийшли на свято, розважали полтавські колективи — вихованці студії Наталії Май, танцівниці студії східного танцю «Сапна» та діти із циркової студії «Молодість». Як зазначає Вікторія Сергіївна, всі ці колективи з радістю погоджуються виступати, адже розуміють наскільки важливо підтримати інших, принести їх хоча б декілька хвилин радості, душевного і фізичного відпочинку.

Ніна Нєстєрова До теми – Робимо подарунки до 8 Березня власноруч: поради для полтавців

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter