Під час штурму Полтавської ОДА постраждало 4 людей: Іван Корсун пообіцяв провести службову перевірку

Новини
5 березня 2014 о 18:30953 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Під час штурму Полтавської ОДА постраждало 4 людей: Іван Корсун пообіцяв провести службову перевірку
Новий начальник УМВС у Полтавській області Іван Корсун пообіцяв провести службову перевірку щодо подій 19 лютого, коли у Полтаві під час штурму ОДА від рук силовиків отримали поранення мітингувальники.
Під час штурму Полтавської ОДА постраждало 4 людей: Іван Корсун пообіцяв провести службову перевірку Про такі факти Івану Григоровичу повідомили активісти полтавського Майдану, які також завітали на прес-конференцію нового очільника обласної міліції.

Майданівці звернулись до Івана Корсуна з проханням провести службове розслідування щодо таких дій правоохоронців і наказати винних.

Зокрема говорили про Ренату Кириченко, яка того дня читала молитву і просила силовиків не бити людей. У відповідь – отримала удар гумовим кийком. У результаті у дівчини – закрита черепно-мозкова травма та вибиті зуби. У ще одного чоловіка порання гумовою кулею.

Вислухавши такі факти новий очільник міліції Полтавщини пообіцяв розібратись, провівши службову перевірку.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter