Військовозобов’язаним полтавцям почали приходити повістки у військкомат

ТОП ТЕМА
Ольга Правденко3 березня 2014 о 11:114065 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Військовозобов’язаним полтавцям почали приходити повістки у військкомат
Полтавці почали отримувати повістки у військкомат.
Військовозобов’язаним полтавцям почали приходити повістки у військкомат


Зокрема таку інформацію нам повідомив наш читач, який у неділю отримав повістку з вимогою прийти до військового комісаріату у вівторок. Хлопець кілька років тому служив в армії.

Нагадаємо, Андрій Парубій, голова РНБО  закликав усіх військовозобов'язаних відгукуватися на виклик міноборони до мобілізаційних пунктів та військкоматів. Проц е йдеться на сайті ТСН. Зокрема Парубій сказав:

– У пункті 3, в якому йдеться про проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними, йдеться про те, що міністерство оборони по всій Україні викликає всіх військовозобов'язаних, яких наразі потребують Збройні сили України.

За його словами, "мобілізаційні пункти, військкомати викликають тих людей, тих військовозобов'язаних, які зараз необхідні міністерству оборони".
"Коло" перевірило інформацію у Бориса Павлова, начальника Полтавського обласного військового комісаріату. Телнфоном він сказав наступне:

– Військкомати виликають на навчальні 10-ти денні збори військовозобов’язаних військових комісаріатів. Мобілазцію на рівні держави ніхто не оголошував.

Подробиці у телефонній розмові у військкоматі розповідати не захотіли, пояснюючи це браком часу.

Зазначимо, командування збройних сил Росії продовжує перекидати війська на територію України. За інформацією ТСН, нині Росія зосередила в Криму вже 15 тисяч військових.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter