Повітрянодесантні війська закликали полтавців мобілізуватись, але не панікувати

Новини
3 березня 2014 о 15:381417 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Повітрянодесантні війська закликали полтавців мобілізуватись, але не панікувати
Полтавські десантники пообіцяли забезпечувати безпеку на території Полтавщини.
Повітрянодесантні війська закликали полтавців мобілізуватись, але не панікуватиТакож закликали чоловіків, які мають досвід користування зброєю, – мобілізуватись. При цьому прохають людей не панікувати. Таке звернення Ради ветеранів ПДВ Полтавської області, воїнів інтернаціоналістів та миротворців опублікували на сайті облради. Подаємо текст без змін.

У цей складний для країни час ми, ветерани повітрянодесантних військ, учасники бойових дій в Афганістані та в інших гарячих точках світу, ветерани збройних сил не можемо стояти осторонь щоб не захистити свою державу від окупації збройних сил Російської Федерації.

В свою чергу ми гарантуємо всім жителям Полтави та Полтавської області, що прикладемо максимум зусиль, щоб забезпечити безпеку та спокій громадян і не допустити військових Російської Федерації на територію області.

Також ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, які безпосередньо мають досвід користування зброєю та ведення бойових дій у різних умовах та готові прийти на мобілізацію і захист Полтавщини, якщо це буде необхідно.

Ми засуджуємо введення військ Російської Федерації на територію України і звертаємось до цих військових, щоб вони не виконували злочинних наказів свого керівництва, не піднімали зброю на своїх братів і сестер - українців.

Дві наші нації - це два братні народи, розпалювати війну між нами неприпустимо та суперечить усім міжнародним договорам.

Шановні земляки, звертаємось до Вас і наполегливо просимо не панікувати, не вносити смуту, бути виваженими і розуміти ситуацію яка виникла на сьогодення правильно та об’єктивно.

Ми з Вами, ми на передовій. Вас є кому захистити.

Слава Україні!!!»

Нагадаємо, військовозобов’язаним полтавцям приходять повістки у військкомат

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter