Блог Олега Дубини. Футбол як об'єднувальна сила країни

Новини
Олег Дубина26 лютого 2014 о 09:43760 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Блог Олега Дубини. Футбол як об'єднувальна сила країни
Український футбол разом зі усією країною переживає нелегкі часи. Ніхто навіть не знає, в який день відбудеться перший весняний тур.
Блог Олега Дубини. Футбол як об'єднувальна сила країниЗараз будь-які змагання, концерти та інші веселі події якось в мить відійшли на другий-третій план. Подвиг так званої "Небесної сотні" в одну мить зробив все інше в нашій державі не таким важливим. І в тому числі вітчизняні футбольні баталії.

Вже лунають заклики перенести чемпіонат на набагато пізніший час (деякі взагалі на місяць). Я особисто не вважаю це дуже хорошою ідею. Можу зрозуміти, якщо один тур перенесуть чи навіть два, але три та більше - це вже занадто.

Футбол в нашій державі завжди об'єднував країну. Згадайте наприклад Євро2012 та матч Україна-Швеція. Хіба хтось тоді дивився, з якого він міста? Львів, Одеса, Харків, Сімферополь...Та яка різниця? Ми ВСІ раділи і були ЄДИНИМ народом!

Людям потрібно хоч трішки призабути той відчай, який досі жевріє в їхніх душах через останні події в країні. Впевнений, що люди прийдуть на стадіони. Окрім того ультрас клубів напевно вперше за часи Незалежності уклали мир між собою, аби лише допомогти стабілізувати ситуацію.

Лише разом ми зможемо протидіяти будь-яким проблемам, і футбол, гадаю зможе знову об'єднати українців і стерти кордон між заходом та сходом України.

Слава Україні!

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter