Правий сектор у Полтаві контролюватиме люстраційні процеси

Новини
Ольга Матвієнко24 лютого 2014 о 20:091573 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Правий сектор у Полтаві контролюватиме люстраційні процеси
До Народної ради, робочої групи, люстраційного комітету та інших революційних органів у Полтаві увійдуть представники Правого сектору.
Правий сектор у Полтаві контролюватиме люстраційні процеси За активну участь Правого сектору в Полтаві у реформуванні влади, люстрації проголосували сьогодні, 24 лютого, на народному віче, яке пройшло у зеленому залі Полтавської облдержадміністрації.

Перед сотнями полтавців виступив активний учасник протистоянь у Києві, представник Правого сектору Андрій Савельєв (Сова).

– Наші вимоги прості. Ми, як люди, які робили революцію своїми руками, могли втратити своє життя, маємо моральне право на участьу процесах, які сьогодні відбуваються. Ми вимагаємо, щоб наші представники брали участь у всіх без виключення процесах, люстраційних комітетах та інших. Якщо хтось думає, що Правий сектор – це 17-річні хлопці, то ви дуже помиляєтесь, – зазначив Андрій Савельєв. – Ми вимагаємо лише одного – справедливості, і щоб ті, хто робив ці злочини відповіли по всій строгості.

25 лютого відбудеться засідання Народної ради, віче, на якому Правий сектор представить поіменні списки людей, яких вони хочуть бачити у складі революційних комітетів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter