Оксану Деркач та Валерія Пархоменка звинувачують у направленні тітушок до Києва

Новини
Ольга Матвієнко22 лютого 2014 о 10:381200 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Оксану Деркач та Валерія Пархоменка звинувачують у направленні тітушок до Києва
На позачерговій сесії Полтавської міської ради назвали, хто керував набором полтавських тітушок на Київ.
Оксану Деркач та Валерія Пархоменка звинувачують у направленні тітушок до Києва

Голова обласного "УДАРу" Петро Ворона на сесії міської ради заявив, що активістам стало відомо про причетність секретаря міської ради Оксани Деркач та заступника голова ОДА Валерія Пархоменка до відправлення тітушок на Київ.

Оксана Деркач у свою чергу заперечує цей факт і зазначає, що 30 січня полтавська міська організація Партії регіонів заявила про своє засудження дій силовиків та розгортання збройного конфлікту.

Також ходять чутки про те, що Оксана Деркач написала заяву на вихід із Партії регіонів, міську організацію якої вона очолює в Полтаві.

Про це повідомляє журналіст "Коло" Юлія Корж із залу засідань міськради.

Під стінами адмінбудівлі відбувається мітинг. Кілька сотень людей вимагають відставки Оксани Деркач та міського голови Олександра Мамая. Мітингувальники скандують: "Люстрація!"

На мітингу знаходиться журналіст "Коло" Тетяна Цирульник.

Нагадаємо, що на сесії Полтавської міської ради повинні були розглянути кілька питань, серед яких знесення пам’ятника Леніну. Проте і досі розгляд питань не почали. У залі сварки, а до слова запрошують усіх бажаючих.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter