Оксана Деркач у відставку не піде, а люди зайшли до сесійної зали Полтавської міськради, блокують двері (оновлено)

Новини
Ольга Матвієнко22 лютого 2014 о 10:501178 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Оксана Деркач у відставку не піде, а люди зайшли до сесійної зали Полтавської міськради, блокують двері (оновлено)
На позачерговій сесії Полтавської міської ради обстановка загострюється.
Оксана Деркач у відставку не піде, а люди зайшли до сесійної зали Полтавської міськради, блокують двері (оновлено)

Оксана Деркач, яку звинуватили у відправленні тітушок на Київ, відмовилася подавати у відставку.

Секретар Полтавської міської ради заявляє, що до цього не має жодного відношення. Як повідомляють з місця подій журналісти "Коло" Юлія Корж і Тетяна Цирульник, мітингувальники зайшли до приміщення міської ради і пройшли у зал засідань. Усі, хто не помістився, стоятьу коридорі, співають гімн України, стукають у стіни.

Депутати винесли на голосування питання відставки Деркач, але голосування провалилося. Руки "за" ніхто не підняв, проти проголосував лише один. Запропонували голосувати поіменно. Мітингувальники у зали викрикують: "Ми вам машини попалимо, вам ще у місті нашому жити!"

За другим разом за відставку Деркач підняли руки лише 24 депутати, рішення не прийняли. Люди заблокували двері й не випускають Олександра Мамая.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії Полтавської міської ради голову міської організації Партії регіонів та секретаря міськради Оксану Деркач, керівника апарату-заступника голови Полтавської ОДА Валеря Пархоменка звинуватили у наборі та відправленні з Полтави до Києва так званих тітушок.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter