Євромайдан запропонував міліції віддати будівлю облдержадміністрації

Новини
Таня Цирульник19 лютого 2014 о 22:351405 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Євромайдан запропонував міліції віддати будівлю облдержадміністрації
Лідери полтавського євромайдану хочуть забрати облдержадміністрацію мирно.
Лідери майдану вмовляють активістів не гарячкувати. Фото Тетяни Цирульник.Лідери майдану вмовляють активістів не гарячкувати. Фото Тетяни Цирульник.

Навзаєм обіцяють, що не будуть шкодити майно і кидати «коктейлі Молотова». Нагадаємо, що сьогодні уже постраждав офіс Партії Регіонів. Також серед вимог активістів – тимчасове припинення роботи адміністрації. Такі вимоги лідери майдану озвучили правоохоронцям. Ініціативна група активістів на чолі з Романом Чабановським та журналістами – чоловіками увійшла на перемовини до будівлі УМВС Полтавщини. Жінок-журналістів туди не пустили.

Доки тривали перемовини, з будівлі облдержадміністрації правоохоронці випустили заручника. Коли його встигли захопити та яким чином – невідомо. Звільненого євромайданівці зустріли оплесками.

Перемовини тривали недовго. За словами активістів, Едуард Федосов запропонував призупинити роботу облдержадміністрації на 2 дні, але міліція залишиться всередині. Також запевнив, що правоохоронці не будуть заважати євромайданівцям. Також Едуард Федосов пообіцяв, що «Беркуту» в Полтаву він не пустить.

Обурення головного міліціонера області викликав також факт, що поблизу адміністрації працює багато закладів, де продають спиртні напої, якими постійно «підживлюються» мітингуючі.

Наразі результат перемовин повідомляють людям, що зібралися під облдержадміністрацією. За словами журналістів, які чергують на місці події – люди налаштовані агресивно, а от правоохоорнці уже зайшли у приміщення.

За офіційними даними правоохоронців уже 2 міліціонерів отримали травми внаслідок сутичок з мітингуючими. Біля облдержадміністрації стоять 2 водомети.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter