На євромайдані у Полтаві настало перемир’я (+фото)

Новини
Таня Цирульник19 лютого 2014 о 23:481677 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На євромайдані у Полтаві настало перемир’я (+фото)
Станом на 23 30 на полтавському євромайдані затишшя.

Правоохоронці відступають в середину будівлі ОДА. Фото Юлії КоржПравоохоронці відступають в середину будівлі ОДА. Фото Юлії Корж Правоохоорнці зачинилися у адмінбудівлі. Майданівці встановили 2 блокпости назовні: для стримування як правоохоронців, так і радикально-налаштованих активістів. Тепер ОДА охороняють активісти з щитамиТепер ОДА охороняють активісти з щитами Є домовленість про ненапад. Нагадаємо, сьогодні від майданівців "дісталося" офісу Партії Регіонів та будівлі облдержадміністрації. До нових барикад принесли білі трояндиДо нових барикад принесли білі троянди

- Є домовленість, що облдержадміністрація припиняє свою роботу. Ні мітингуючих, ні держслужбовців на роботу туди пускати не будуть. Стоятимемо аж до відставки уряду Януковича, - повідомив Роман Товстий, голова міської організації УДАР.

Барикади зносило лише кілька молодиків, інші мітингувальники стояли на ЖовтневійБарикади зносило лише кілька молодиків, інші мітингувальники стояли на Жовтневій Наразі біля будівлі близько 500 чоловіків. Жінок та дітей попросили територію залишити.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter