Блог Олега Дубини. За олімпійську нагороду - звання Героя

Новини
Олег Дубина14 лютого 2014 о 11:44971 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Блог Олега Дубини. За олімпійську нагороду - звання Героя
Роздуми про Олімпійські ігри та українських спортсменів.
Блог Олега Дубини. За олімпійську нагороду - звання Героя

Ось і пройшов тиждень з того часу, як запалав вогонь XXII зимових Олімпійських ігор в російському Сочі. Змагання зараз в самого розпалі, і кожного дня на кілька олімпійських чемпіонів в світі стає більше.

Якби це не звучало, але наша збірна вже фактично виконала своє завдання "мінімум" на цьогорічних іграх. Завдяки успіху Віти Семеренко українські вболівальники мають привіт порадіти за наш зимовий спорт взагалі, який в нашій державі досі перебуває в занепаді. Але хоч не з порожніми руками повернемося з Росії:)

Не є таємницею той факт, що в Україні всі "спортивно-магнатські кошти" йдуть у футбол, баскетбол, волейбол (щоправда останні два - з натяжкою), а ось про добру грошову підтримку зимових видів спорту мова навіть не йде.

І не в тому справа, що грошей немає. У певних людей їх якраз вистачає, але зацікавленість у спонсоруванні наприклад фігурного катання практично дорівнює нулю. Напевно їм приємніше споглядати на футболіста-іноземця, який коштує 2 мільйони, а грає на дві гривні, чим на українського "козака" з олімпійською нагородою на шиї.

Спасибі хоч патріоти своєї справи у нас ще залишилися , які намагаються підняти з колін види зимового спорту, як то хокей. Так, зі сторони гра 50-річних батьків та дідів в селах деяким представникам молодшого покоління здається кумедною, але якби у нас не було цих "ветеранів", хокей зі шайбою в державі взагалі повністю помер би ще з десяток років тому.

Хтось мені може зараз сказати, що ігри в Сочі не приносять такого позитиву, як би хотілося. Буцімто "виступаємо як завжди погано", "наші як завжди ніякі" та подібне. Але, друзі, треба бути реалістами та не літами у казкових, романтичних хмарах. Кожна нагорода наших спортсменів на зимових Олімпіадах, не беручи до уваги якість коштовного металу, з якого вона була створена, для України на вагу справжнього ЗОЛОТА! І кожний її володар повноправно заслуговує на звання Героя України.

P.S. Гроші не все в спорті вирішують? Тут дві сторони медалі. З одного боку - так, можливо й не все. Але з іншого...маленька європейська країна Словенія (населення - 2 мільйони!) на Олімпіаді в Сочі вже завоювала золото, срібло та дві бронзи. У нас хороші спеціалісти, але для повноцінної підготовки майбутніх чемпіонів потрібні ГРОШІ!. Які ще можуть бути запитання?

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter