У Полтаві відбудеться попереджувальний страйк

ТОП ТЕМА
Ольга Матвієнко11 лютого 2014 о 18:191743 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбудеться попереджувальний страйк
Полтавська область 13 лютого вийде на попереджувальний страйк.
У Полтаві відбудеться попереджувальний страйк

Як повідомили сьогодні на брифінгу лідери обласного острайкового комітету, в усіх містах та районах Полтавщини із 11.00 до 13.00 13 лютого відбудеться попереджувальний страйк. Людей закликають вийти на площі біля головних адмінспроруд – обласної адміністрації у Полтаві, міських та районних рад. До страйку планують долучити  громаду області, підприємців, працівників бюджетної сфери, студентів.

За словами одного із представників полтавського страйкому Олександра Русіна, саме представники бюджетної сфери, підтримуючи вимоги Євромайдану, не мають можливості висловити свою думку відкрито:

– Під час суботнього мітингу тут, перед облдержадміністрацією, були звезені з усієї області працівники бюджетної сфери. Серед них було багато людей, яких я знаю особисто. Вони не хотіли бути там, але під страхом звільнення і під тиском змушені стояти на площі.

Студентське крило страйкому не обмежиться участю в страйку, а постійно проводитиме акції спротиву. Наприклад, протягом тижня біля вишів міста проведуть акції підтримки репресованих студентів. Таких, за даними лідера студентського страйкому Олександра Коби, у Полтаві вже більше 10.

– Проблема в тому, що студенти залякані і бояться говорити про свої проблеми. За нашими даними, найбільш складне становище студентів у Полтавському технічному університеті, ПУЕТ та кількох профучилищах, – зазначив Коба. – Ми закликаємо таких студентів відкрито говорити про тиск. Таким чином вони захистять себе, бо про їхні проблеми дізнається громадськість.

До теми: Одному з лідерів Полтавського Євромайдану присудили 2 місяці домашнього арешту

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter