Дві полтавські другокласниці зникли безвісти: пішли шукати скарби, як у мультику

Ситуація
Ольга Матвієнко11 лютого 2014 о 15:101515 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Дві полтавські другокласниці зникли безвісти: пішли шукати скарби, як у мультику
Дві учениці другого класу однієї із Полатвських шкіл після перегляду мультфільму пішли шукати скарбів. При цьому вчителів та батьків про це не попередили.
Дві полтавські другокласниці зникли безвісти: пішли шукати скарби, як у мультику

Як повідомили у Київському райвідділі міліції, діти зникли зі школи із групи продовженого дня. На їхні пошуки підняли особовий склад районного відділку, підрозділи кримінальної міліції у справах дітей, а пізніше – працівників інших відділів міліції міста.

Від однокласників дівчат правоохоронці дізналися, що другокласниці дивилися мультфільм, в якому головні герої шукають скарби. Тож вирішили і собі повторити пригоду. Ось тільки, куди підуть не сказали.

Пошук дітей тривали із 15.00 до пізнього вечора. Після невдалих пошуків до міліції повідомили, що дівчата знайшлися. У пошуках скарбів пішли до Дендропарку. Після настання темряви дуже злякалися і загубили дорогу. На щастя, зустріли перехожих, які допомогли вибратися.

Правоохоронці попереджають, що випадки, коли діти ідуть шукати пригод трапляються часто, але не завжди завершуються щасливо.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter