Проект "Кола" "Вихідні з книгою": відоме ім’я переможця вікторини (відео)

ПРОЕКТИ
Надія Труш8 лютого 2014 о 09:00968 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Проект "Кола" "Вихідні з книгою": відоме ім’я переможця вікторини (відео)
Оголошуємо переможця в рамках проекту "Кола" "Вихідні з книгою".


Протягом тижня ми чекали від вас, любі читачі, розповідей про прочитані книги. За розповідь обіцяли книгу відомого сучасного автора.Того, хто отримає книгу ми вирішили не визначаючи найкращу розповідь, а методом лототрону. Щоб створити ефект сюрпризу :-)

Літературна фортуна усміхнулася Олені, яка розповіла про книги Світлани Талан. До речі, про твори цієї письменниці ми нещодавно писали. Читачка отримає від "Кола" повне зібрання усіх поетичних збірок Сергія Жадана – "Прощання слов’янки".– Січневий мороз люто малює на вікнах свої візерунки... Надворі холоднеча, а в кімнаті є улюблений диван, теплий плед і... цікавий твір. Ідеальна картина вихідних із книгою (на жаль, такі випадають дуже  рідко). Близько року відкрила для себе творчість Світлани Талан. Спочатку - "Коли ти поряд", потім - "Не вурдалаки" і ось - "Помилка". Це книги однієї ночі або, у крайньому випадку, гарних вихідних. Читаються легко, із першої сторінки сюжет захоплює в полон та й розв'язка... Останній роман, хоча як і перший,  буде цікавим і сучасній інтелектуальній молоді. Це вже із власного досвіду: читаю на вихідних сама, з понеділка приношу своїм одинадцятикласникам, і вже книга переходить від одного до іншого учня. Повірте: якщо навіть діти-пепсі зацікавилися, то твір вартий уваги. Періодично цікавлюся, хто провів вихідні з книгою. Щодо роману "Помилка", то із старшокласниками дійшли думки, що немає людей, які не робили в житті помилок. Але чи можна виправити огріхи минулого? Цього прагла головна героїня Вероніка. Сюжет твору насичений: це і перше кохання, яке відкрило шлях у доросле життя, і нещасливе заміжжя, і провина перед подругою,  і син-наркоман,  і доля дітей-сиріт, і..., і... . Десь серед цих "і" є помилка, а може, і не одна. Чи вдасться виправити їх: урятувати сина, спокутувати провину перед дітьми подруги, розгледіти серед сірої буденщини кохання? Про це дізнаєтеся, коли прочитаєте роман Світлани Талан "Помилка". Ось тоді, безпомилково, ваші вихідні із книгою будуть теплими, незважаючи на люті морози, – такий лист надіслала нам Олена.

Вітаємо переможницю! Усі розповіді, що надійшли на нашу електронну пошту, опубулікуємо на сайті!

Проводьте вихідні з книгою!

Читайте також

«Вихідні з книгою»: «Поховання Аделі» Андрія Кокотюхи

«Вихідні з книгою»: «Історія незалежності України» братів Капранових

«Вихідні з книгою»: «Теплі історії до кави» Надійки Гербіш

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter