У полтавського СБУ новий начальник з Києва

Новини
Ольга Матвієнко6 лютого 2014 о 17:352836 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У полтавського СБУ новий начальник з Києва
Контр-адмірал Юрій Парамонов очолив Управління СБУ в Полтавській області.


Як повідомили у відомстві, Парамонов до цього очолював Головне управління служби безпеки України у місті Києві та Київській області.

Нового начальника представили 6 лютого у приміщенні УСБУ в Полтавській області. У заході взяли участь заступник Голови Служби безпеки України Сергій Черних, голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, керівники правоохоронних структур регіону та особовий склад УСБУ.

Нового начальника СБУ представили у присутності керівництва областіНового начальника СБУ представили у присутності керівництва області

Начальник Управління СБУ в Полтавській області Юрій Парамонов подякував керівництву держави та голові СБУ Олександру Якименко за довіру очолити Полтавське управління. Він наголосив, що колектив Управління професійно підготовлений, а тому поставлені завдання вдасться повністю виконати. Запорукою ж цьому буде плідна співпраця співробітників УСБУ з іншими правоохоронними органами Полтавщини.

Довідка: Контр-адмірал Юрій Миколайович Парамонов 1955 року народження, уродженець міста Харкова. В 1972 році закінчив 4 загальноосвітню школу міста Полтави, а в 1976 році – Полтавське вище зенітно-ракетне училище. На офіцерських посадах з 1976 року, в органах держбезпеки – з жовтня 1980 року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter