УМВС Полтавщини: інформація про переслідування активіста автомайдану Андрія Баранова – недостовірна

ТОП ТЕМА
5 лютого 2014 о 15:07506 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 УМВС Полтавщини: інформація про переслідування активіста автомайдану Андрія Баранова – недостовірна
Полтавська міліція офіційно спростовувала оприлюднену інформацію в мас-медіа щодо переслідування Андрія Баранова, активіста автомайдану Полтави.
УМВС Полтавщини: інформація про переслідування активіста автомайдану Андрія Баранова – недостовірна Про це  йдеться на офіційному сайті УМВС у Полтавській області.

Публікуємо текст без змін.

Жодної інформації з приводу причетності Андрія Баранова до будь-яких кримінальних правопорушень до міліції Полтавщини не надходило. Однак, слід зазначити, що 3 лютого у Полтаві, близько 21-ї години по вулиці Майдан Незалежності, біля будинку №6 працівники ДАІ зупинили автівку, якою кермував Андрій Баранов. У ході спілкування інспектори ДАІ повідомили водієві, що він порушив правила дорожнього руху, незаконно керуючи автомобілем. Тобто, керує не перереєстрованим у законному порядку транспортним засобом.

Згідно чинного законодавства працівники ДАІ мали доставити транспортний засіб на майданчик тимчасового тримання до моменту приведення документації у відповідність із законом. На водія інспектор склав адміністративний протокол, згідно частини 6 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом не перереєстрованим у встановленому порядку).

Однак водій не погодився виконувати законні вимоги працівників ДАІ і залишив місце події. Згодом, близько 23-ої години, рухаючись вулицею Покрівською, водій цього ж авто знову порушив ПДР, не зупинившись на законну вимогу працівників ДАІ, за що на нього складений ще один адміністративний протокол за статтею 122 - 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання водіями вимог про зупинку).

Весь перебіг подій задокументований на відео реєстратори патрульних автомобілів.

Сьогодні, 5 лютого, правопорушник особисто, в супроводі адвоката, прибув у підрозділ ДАІ, ознайомився з адміністративними протоколами й погодився з їх змістом.

Згідно частини 6 статті 121 КУпАП посадовою особою ДАІ винесено постанову про стягнення з порушника штрафу у розмірі 170 гривень. Інший протокол, за незупинку на вимогу працівника ДАІ, буде направлено до суду, оскільки прийняття рішення за цим правопорушенням входить виключно до компетенції судочинства.

При сьогоднішній зустрічі жодних претензій чи незгоди з діями працівників ДАІ Андрій Баранов не пред’являв.

З урахуванням викладеного, просимо не політизувати роботу міліції, не спекулювати інформацією та не накаляти громадськість неправдивими повідомленнями.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter