У Полтаві спалили авто підприємцю з Києва, що приїхав на похорон (фото)

Новини
Надія Труш5 лютого 2014 о 14:291099 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві спалили авто підприємцю з Києва, що приїхав на похорон (фото)
У Полтаві згорів автомобіль «Toyota Corola» 2008 року випуску.


Сьогодні вночі, 5 лютого, по вулиці Духова (Київський район міста) згоріло авто, що стояло неподалік житлового будинку. Власник транспортного засобу – 33-річний приватний підприємець із Києва.

У Полтаві згорів автомобіль підприємця з Києва. фото надане УМВС в Полтавській області (2 шт)У Полтаві згорів автомобіль підприємця з Києва. фото надане УМВС в Полтавській області (2 шт)

– Автомобіль згорів близько другої години, – йдеться у повідомленні прес-служби УМВС в Полтавській області. – Як пояснив міліціонерам власник машини, до Полтави приїхав на похорон батька.

Авто згоріло вщентАвто згоріло вщент

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення майна шляхом підпалу). Зараз правоохоронці Київського райвідділу розшукують осіб, що скоїли підпал. За попередніми даними правоохоронців, є підстави вважати, що авто згоріло саме через підпал.

Читайте також

Хвиля підпалів авто на Полтавщині: міліція заперечує зв’язок між ними

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter