Російський репер Сергій Мєстний в Полтаві зібрав близько 500 чоловік (+фото)

Новини
Валентина Зайченко5 лютого 2014 о 19:192229 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Російський репер Сергій Мєстний в Полтаві зібрав близько 500 чоловік (+фото)
1 лютого біля входу в Metropolitan зібралося дуже багато людей. Переважно – молодь. Більшість з них прийшли на концерт відомого реп-виконавця з Тольятті.
Російський репер Сергій Мєстний в Полтаві зібрав близько 500 чоловік  фото Насправді, потрапити на 5 поверх, де знаходиться клуб Podium  було доволі важко – ескалатори не працювали, а в ліфт треба було чекати своєї черги дуже довго.Але піднявшись на верх фанати дізнавалися не дуже приємну новину.  «Сьогодні буде автограф-сесія, а концерт завтра на той же час», сказав Артем Шишков, організатор. Тож наступного дня люди знову зібралися у клубі Podium. На цей раз організатори запевнили, що концерт відбудеться, хоча і почнеться трохи пізніше. В результаті з запізненням в півтори години ведучий вийшов на сцену. Але людям було байдуже на запізнення – вони так хотіли почути свого улюбленого виконавця вживу, що, напевно, були готові чекати весь день. Тож ведучого зал зустрів гучними оплесками.



Спочатку на сцену виходив розігрів – полтавські молоді репери, яких зал зустрічав дуже добре. Всім аплодували, підспівували та просто «качали». Біля сцени місця не було взагалі – люди обступили її з усіх сторін і здавалося, що артистів живими не відпустять. Але обійшлося без жертв.

Розігріти публіку перед концертом Мєстного вирішили не лише полтавці. З Харкова приїхало два досить відомих артисти – NaCl та Zippo. Люди чекали їх виступу не менше, ніж хедлайнера. Одним з організаторів, а також і спеціальним гостем на концерті став Руслан Фінз.

Та коли оголосили, що Сергій за декілька хвилин з’явиться на сцені – здавалося, що шибки з вікон повилітають. І коли артист вийшов, люди просто шаленіли від радості. Вони підтримували кожен трек Сергія, підспівували йому.

Артист вирішив зробити подарунок своїм фанатам – він презентував нову пісню, яку полтавці почули першими.

Автор тексту і фото: Костянтин Корягін

До теми: Олег Кензов у Полтаві заспівав в атмосфері квартирника

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter