"Сезон Загона" в Полтаві провели драйвовий концерт та запалили публіку

Новини
Валентина Зайченко4 лютого 2014 о 18:391074 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 "Сезон Загона" в Полтаві провели драйвовий концерт та запалили публіку
У пабі «Сто Доріг» виступив харківський гурт "Сезон Загона" .
 Сезон Загона в Полтаві провели драйвовий концерт та запалили публіку

Столи почали бронювати за декілька тижнів до концерту, і в день концерту лише декілька місць залишилися вільними. Багато хто прийшов з компанією для того, щоб відпочити, випити пива та послухати музику.

Коли музиканти вийшли на сцену, люди зустріли їх оваціями. Після закінчення першої пісні овації продовжилися. Спочатку відвідувачі просто слухали, але згодом почали танцювати. Місця було мало, але людям це не заважало – вони трохи відштовхнули стіл біля сцени і продовжили танцювати.Гурт на сцені поводив себе по-доброму розкуто. Було видно, що  гурт отримує задоволення від концерту в Полтаві. Маргарита, солістка, була весь час усміхнена, обіймалася з людьми на танцполі, одного разу навіть сіла на сцену і просто слухала гру своїх музикантів.

Окрім своїх пісень "Сезон Загона" виконали і декілька композицій іноземних авторів. Слухачі були в захваті – підспівували хто як може, і мовний бар’єр не став перешкодою.

Автор тексту та фото: Костянтин Корягін

Читайте також: Олег Кензов у Полтаві заспівав в атмосфері квартирника

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter