4-річна Даша потребує допомоги на лікування від раку крові

Новини
Ольга Матвієнко3 лютого 2014 о 12:2325682 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 4-річна Даша потребує допомоги на лікування від раку крові
Даша Білокобильська 2 лютого відзначила свій 4 день народження. Останні півроку життя дівчинка бореться зі страшною хворобою – гострим лімфобластним лейкозом.
4-річна Даша потребує допомоги на лікування від раку крові

У народі цю хворобу називають раком крові. Перші ознаки захворювання – синці по всьому тілу – помітили не одразу. Дівчинка, як і всі діти, дуже рухлива, постійно стрибала і бігала. Лише наприкінці літа 2013 року батьки Даринки забили на сполох – почав змінюватися колір шкіри.

Численні поїздки до лікарів та аналізи показали, що у дівчинки рак. Із рідного Кременчука Даша та її батьки практично переїхали жити до  полтавської дитячої лікарні. Місяць тому почався курс хіміотерапії.

Зараз Даша пройшла 3 хіміотерапії. 4 хімія викликала бурхливу реакцію організму, тому лікарі прийняли рішення про заміну препарату. Таких ліків у Полтаві немає, проте одну ампулу пообіцяли прислати з Києва. Одна доза такої хіміотерапії (одна ампула) коштує 16 тисяч гривень. Якщо ліки не привезуть, батькам доведеться купувати їх за власний кошт.

Загалом лікарі прогнозують, що лікування до повної ремісії може зайняти 2 роки. На цей час потрібно близько 150-200 тисяч гривень на рік.

– Точно нам не можуть сказати, скільки грошей потрібно на лікування. Після кількох хіміотерапій почалися проблеми із серцем у Даші. Виписали ще ліків для серця. Три хімії пройшли нормально, а четверту довелося припинити, бо Даша вся вкрилася пухирцями, почалася нудота. Після кожного прийому їй важко ходити, говорити, їсти, – розповіла мама Тетяна Вікторівна.

У сім’ї, друзі роблять все, щоб допомогти Даші збороти хворобу, проте сума, необхідна на лікування, дуже велика. Усі, хто в змозі допомогти, може надсилати гроші за такими реквізитами:

Картка ПриватБанк – 5167 9872 0559 7350 Тронд Тетяна Вікторівна.

Спільнота з допомоги Даші Білокобильській – http://vk.com/club65329161

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter