Збори Народної ради полтавського Євромайдану: створено загони самооборони

Новини
Олег Дубина26 січня 2014 о 21:211800 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Збори Народної ради полтавського Євромайдану: створено загони самооборони
Полтавський Євромайдан отримав загони самооборони.
Збори Народної ради полтавського Євромайдану: створено загони самооборониКілька сотень полтавців зібралися біля обласної ради на мітинг. Як відомо, полтавський Євромайдан розширився, і тепер в одній частині будівлі облради обігріваються мітингувальники. Сьогодні, 26 січня, поряд з будівлею пройшло зібрання так званої Народної ради.

Представники опозиції розповіли полтавцям про те, як автомайданівці їздили до будинку мера міста, а мітингувальники маршем ходили до обласної телерадіокомпанії. Було оголошено про створення загонів самооборони полтавського Євромайдану, які очолив Роман Чабановський - голова обласного осередку партії "Свобода".

За словами Петра Ворони, в найближчий час обласні депутати зустрінуться з представниками прокуратури, щоб дізнатися причини відкриття кримінальної справа стосовно події 25 січня.

Слід зазначити, що голову Народної ради оберуть в найближчий час.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter