Полтавським євромайданівцям не вистачає гарячої води та гумових рукавичок

Новини
Ольга Правденко26 січня 2014 о 16:101387 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавським євромайданівцям не вистачає гарячої води та гумових рукавичок
Євромайданівцям вистачає прордовольчих запасів. Про це кажуть на імпровізованій кухні в приміщенні обласної ради.


Небайдужі полтавці несуть хліб, ковбасу,сир,яйця, плов, гречану кашу  і навіть вареники та пиріжки, а також приносять одноразовий посуд, серветки. Продовольчими запасами євромайданівців постачають переважно жінки.

"кухарі" працюють в одноразових рукавичках"кухарі" працюють в одноразових рукавичках

– Люди приносять все, що ми просимо. Але нам не вистачає гарячої води, бо робочі лише 2 розетки в протилежному кінці обласної ради. Також потребуємо одноразових рукавичок,  – каже дівчина, яка разом з іншими добровольцями хазяйнує на кухні. Ім’я не називає, бо ще вчиться в школі, тому боїться аби не було проблем.  Дівчина наголошує, що батьки її знають, де вона зараз, а мама активно бере участь у київському Євромайдані.

Загалом у приміщенні обласної ради негамірно, протестувальники підтртимують чистоту та гігієну. Коли до приміщення зайшла журналіст там саме щойно помили підлогу. Їжу готують в одноразових рукавичках, всі страви подаються в одноразовому посуді.

Не вистачає гарячої води, бо працює лише 2 розеткиНе вистачає гарячої води, бо працює лише 2 розетки

Окрім їжі люди несуть дрова, воду. Зокрема представник Народної Ради пан Зайцев приніс 50 бутилів води, а  полтавець Василь привіз на Євромайдан камаз дров, аби протестувальникам не було холодно.

– Тут кубів п’ять дерева, мене ніхто не просив привозити дрова. Все з моєї доброї волі, бо сам сюди щодня ходжу, – сказав чоловік.

Полтавець привіз на полтавський Євромайдан дроваПолтавець привіз на полтавський Євромайдан дрова

Також представники Народної ради попросили людей привезти пісок, аби посипати доріжки перед обласною радою.

Читайте також: у Полтаві мітингувальники дали директору держтелерадіокомпанії день на вихід з Партії регіонів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter