У Полтаві на «Убойному квартирнику» жартували про Євромайдан (фото)

Новини
Валентина Зайченко18 січня 2014 о 16:231191 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на «Убойному квартирнику» жартували про Євромайдан (фото)
17 листопада у пабі «Хмільний бик» провели 26-й випуск «Убойного квартирника».
Вечір гумору вирішили присвятити актуальній нині темі Євромайдану. Чотири дуети коміків розділилися. Половина виступала на стороні Євромайдану, інші четверо – проти. Хоча поділ був доволі умовний, більше у вигляді жарту, ніж насправді. До речі, підготовані сценки виступаючих мало стосувалися Євромайдану, а от в імпровізаціях резиденти вже намагалися жартувати про нинішні події в країні. Жартувати влучно - річ складна. Так і на цьому вечорі не всі жарти викликали шквал сміху, деякі супроводжувались мовчанкою глядачів. Проте, загалом, вечір додав позитиву, і добре посміятися зміг майже кожен.

Коміків самих змусили взят участь у конкурсі - кожному потрібно було вгадати, що на картинці Коміків самих змусили взят участь у конкурсі - кожному потрібно було вгадати, що на картинці Невеликий зал був доволі заповнений, але не всі уважно слухали виступи команд до кінця. Прямо під час виступу на іншому кінці залу глядачі влаштували свій «концерт» - збирали повітряні кульки з залу, вдихали гелій, яким вони наповнені і говорили зміненими від цього голосами, знімали це на відео і голосно сміялися. Чим дещо заважали тим, хто слухав «офіційні» виступи вечора.

Глядачі влаштували свій "концерт" на іншому кінці залиГлядачі влаштували свій "концерт" на іншому кінці зали Проте під час 15-ти хвилинної перерви занадто активні гості  мали змогу випустити пару та взяти участь у конкурсах. Їх приготували організатори заходу для того, щоб поки коміки готувалися до наступних виступів, глядачі не сумували.

Конкурсами розважали глядачів, поки гумористи готувалися до наступних номерівКонкурсами розважали глядачів, поки гумористи готувалися до наступних номерів Весь захід тривав дві години, наприкінці оплесками глядачі обирали кращих жартівників, а організатор заходу Валентин Матвєєв пообіцяв, що цей «Убойний квартирник» не останній.  Скоро полтавців запросять на 27-й випуск вечору гумору. Автор фото: Костянтин Корягін Читайте також: У Полтаві концерт гурту «Село і люди» перетворили на зйомки відео

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter