У Полтаві на одному з найстаріших колекторів замінять каналізаційний колодязь (+ фото)

Новини
Олег Дубина10 січня 2014 о 18:011464 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на одному з найстаріших колекторів замінять каналізаційний колодязь (+ фото)
На вулиці Маршала Бірюзова працівники "Полтававодоканалу" встановлять новий колодязь.
У Полтаві на одному з найстаріших колекторів замінять каналізаційний колодязь  фото Сьогодні, 10 січня, на вулиці Маршала Бірюзова, де проходить один із найстаріших каналізаційних колекторів міста (побудований у 1958 році - прим. автора) працівники міського водоканалу почали ремонтні роботи по заміні каналізаційного колодязя. З цієї причини був перекритий проїзд в районі Полтавського олійноекстракційного заводу (під мостом).

- Цей колектор є одним з найбільш аварійних по місту, - розповідає Іван Мистюк, начальник служби водовідведення комунального підприємства "Полтававодоканал". - При обстеженні колектора було виявлено так зване складання каналізаційного колодязя, що призвело до просадки ґрунту на проїжджій частині. Під час ремонтних робіт мешканці міста не відчують ніяких незручностей, тому що вже діє тимчасова насосна станція. В даний час ведуться роботи по розкопці та будівництву нового каналізаційного колодязя.

За словами працівників підприємства, роботи плануються завершити на Новий рік за старим стилем.

Окрім цього в "Полтававодоканалі" просять не кидати різний непотріб у каналізацію, тому що цим можна спричинити перебої у роботі каналізаційних мереж.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter