Пригоди іспанського собаки в Полтаві: як андалузький трактирний щуролов загубив і знайшов господарів

Новини
4 січня 2014 о 13:301343 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Пригоди іспанського собаки в Полтаві: як андалузький трактирний щуролов загубив і знайшов господарів
Ця історія трапилась напередодні Нового 2014 року в Полтаві.


Пес Джим жив у  Іспанії, а загубився в Полтаві (порода - андалузький трактирний щуролов)Пес Джим жив у  Іспанії, а загубився в Полтаві (порода - андалузький трактирний щуролов)

Пес Джим, який приїхав погостювати  на Україну з Іспанії, загубився в нашому обласному центрі.  За цей час він  встиг захворіти, знайти опікунів, які допомогли йому вихворітись, і повернутись до власників.

Собака Джим приблудився на ринок, що на Леваді.

- Прийшовши на ринок, я помітила, як кілька продавців намагаються прихистити якогось гарного пса, – розповіла представниця  центру «Юний європеєць» (забажала не називатись). – Це Галина Петрівна, Іра, Марина та Наталія. Я  їх добре знаю, бо вони завжди дбають про вуличних тварин, які приходять до них на ринок. І цього собаку, який весь трусився, вони намагались запхати в картонні коробки, з яких зробили міні-будку. Адже на вулиці було дуже холодно, мінусова температура.

Заблукалого пса ховали від морозів у картонних коробках. Фото надані волонтерамиЗаблукалого пса ховали від морозів у картонних коробках. Фото надані волонтерами

Жінка (волонтер «Юного європейця») збігала додому, де знайшла пальто на 2-річну дитину, і принесла одяг на ринок.  Разом з іншими продавцями вони обрізали рукава і вдягли такий уже теплий жилет на чотирилапого приблуду.

– Я сфотографувала  його і виставила світлину  з оголошенням в Інтернеті  на сайтах двох зоозахисних організацій «Право на життя» та «Юний європеєць»,  адже розуміла, що у такого красеня мають бути господарі, – говорить жінка. – Та наступного дня я дізналась, що пес цей зник. Увечері мені зателефонувала одна полтавка, яка представилась Аллою.  Вона знайшла нашого зниклого пса і просила знайти йому господаря. Алла розповіла, що чотирилапий наш застудився – у нього запалення легенів, вона водила його у ветеринарну клініку, де йому приписали уколи. Ця  добра жінка і прихистила його, і годувала, і лікувала, і шукала господарів.

На третій день з того часу, як на ринок приблудився цей чотирилапий, на телефон представниці «Юного європейця» зателефонувала жінка, яка прочитала оголошення про зниклого красеня вже у соцмережі.


– Очевидно, йшли перепости, і, як сніжний ком, моє оголошення потрапило в «Однокласники», – зазначила жінка. – Людина, яка мені зателефонувала, розповіла, що пес на фото дуже схожий на собаку її подруги, яка живе в Іспанії.

Як згодом з’ясувалось, чотирилапий приблуда раніше дійсно жив у Іспанії. Батьки його господарки мешкають у Полтаві у приватному будинку поблизу школи №8 («Кобищани»), в яких вона на деякий час і залишила  його. Та собака якимось чином утік.

– Коли Володимир Леонідович та Антоніна Михайлівна (батьки власниці чотирилапого, якого, як виявилось, звуть Джим) прийшли за ним, він дуже зрадів, почав стрибати, – розповідає жінка. – Тоді я вже була  на 100% певна, що за ним прийшли не чужі люди.

До речі, проводжали Джима з господарями додому всі, хто йому весь цей час допомагав. Алла, яка, знайшла його, коли він вдруге загубився, написала цілу інструкцію, як пса лікувати. Працівниці з ринку – купил ошийник, який у нього за весь цей час встигли вкрасти.

– Ми показали його господарям, як робити уколи, і вони вже згодом самі його лікували.  Володимир Леонідович та Антоніна Михайлівна  нам розповіли,  що на вулицю пес виходить тепер тільки на повідку, щоб більше не зміг втекти. З їхньою донькою, власницею Джима, я спілкувалась по «скайпу»,  вона пакала, почувши цю історію. Сказала, що скоро забере його назад до Іспанії.

Довідково: Це одна з порід, визнаних зовсім недавно. Жвава непосидюча собака, швидко бігає і спритно стрибає, моментально реагує на найменший шум або рух. Вірний товариш, обожнює грати з дітьми. Як офіційну породу андалузького трактирного щуролова визнали лише в 1997 році. Порода широко поширена в Італії, Аргентині, Португалії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter