Янукович ввів кримінальну відповідальність за захоплення будівель та організацій

Новини
30 грудня 2013 о 16:30644 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Янукович ввів кримінальну відповідальність за захоплення будівель та організацій
27 грудня Президент України підписав закон, яким ввів кримінальну відповідальність за захоплення будівель та організацій.
Янукович ввів кримінальну відповідальність за захоплення будівель та організацій Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким вводиться кримінальна відповідальність за захоплення будівель, споруд підприємств, установ і організацій або за інше неправомірне втручання в їхню діяльність за відсутності ознак протидії законній діяльності, що призвело до порушення нормальної роботи, - пише ТСН.

Зокрема, за захоплення будівель та інших споруд закон передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

У разі, якщо незаконні дії вчинені за попередньою змовою групою осіб або загальнонебезпечним способом, порушникам загрожує в'язниця на строк від двох до п'яти років.

Такі ж дії, які вчинені за участю працівників приватних охоронних організацій або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до 10 років з конфіскацією майна.

Крім того, в Україні запроваджується кримінальна відповідальність за внесення в документи, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, завідомо неправдивих відомостей, якщо це завдало значних збитків юрособі, її учасникам/засновникам або іншій особі.

Також закон розширює перелік порушень порядку реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter