Проект від «Кола» «Вихідні з книгою»: "Листи, оповиті теплом" Тараса Духовного

ПРОЕКТИ
Надія Труш28 грудня 2013 о 08:30981 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Проект від «Кола» «Вихідні з книгою»: "Листи, оповиті теплом" Тараса Духовного
Традиційно щосуботи "Коло" пропонує поговорити про книгу.


Надія Кучер, журналістНадія Кучер, журналіст

Цієї суботи пропоную вам, любі читачі, поговорити про письменника полтавського. Нагадаю, минулі рази мова йшла за відомих українських майстрів слова. Сьогодні ж – звернемо увагу на письменництво в Полтаві. Адже й у нашому місті є автори, чиї книги нічим не гірші за уже відомих.

Пропоную дізнатися більше про молодого письменника Тараса Духовного і його книгу "Листи, оповиті теплом".

До теми – Тарас Духовний відомий читачам "Кола" також й як блогер.Те, як виглядає книга, уже ніби підштовхує взяти її до рук, погортати. Назва "Листи..." інтригує і притягує, адже, чого там приховувати, чужі листи завжди хочеться почитати, зазирнути... Сіра обкладинка не навіює сум, а навпаки – затишок, спокій. Незліченні рядки листів, оповитих теплом (так відгукується про книгу сам автор) – присвячені дівчині, з якою Тарас листується. Попросту, це не художня книга, із вигадливим сюжетом чи пригодами – це не притаманне творчості Тараса. Його книги – це прожите, передумане, відчуте ним самим.  І прочитані листи можна зрозуміти по-різному, хто як зуміє. Тарас – не лише письменник, який уміє неймовірно відчувати слово і роздумувати про спілкування. Автор ще й неабиякий філософ, шукає значення в оточуючому. Книга про листування з дівчиною не стане привабливою для тих, хто шукатиме сцен про неймовірне кохання. В "Листах, оповитих теплом" цього немає. Проте любов до героїні книги, до кожного, хто тримає в руках книгу – все ж відчутна. Адже це почуття може мати безліч граней, варто лише зрозуміти, яка з граней саме твоя. Тож візьміть до рук книгу Тараса Духовного, – можливо, саме ця книга відкриє вам ті грані слова, невідкриті ще іншим...Можливо, саме в цьому справжнє мистецтво спілкування.

Трохи про автора книги

Тарас ДуховнийТарас Духовний

Тарас Духовний – актор, письменник, журналіст, член єпархіяльної ради УАПЦ. Молодий письменник добре відомий в нашому краї – як переможець багатьох Всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів. Також досить відомий у Полтаві молодіжний аматорський театр Тараса Духовного «Анастасіс»

Читайте також

«Вихідні з книгою»: «Поховання Аделі» Андрія Кокотюхи

«Вихідні з книгою»: «Історія незалежності України» братів Капранових

«Вихідні з книгою»: «Теплі історії до кави» Надійки Гербіш

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter