У Полтаві планують збудувати сміттєпереробний завод: мер ставить ідею під сумнів

Новини
Надія Труш27 грудня 2013 о 14:28959 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві планують збудувати сміттєпереробний завод: мер ставить ідею під сумнів
У 2014 році в Полтаві, можливо, з’явиться сміттєпереробний завод.


У Полтаві, можливо, таки збудують стіттєпереробний завод. фото bei-waste.blogspot.comУ Полтаві, можливо, таки збудують стіттєпереробний завод. фото bei-waste.blogspot.com

Підприємство, яке обіцяє його збудувати, забов’язується також внести мільйон гривень у міський бюджет.

На позачерговій 37 сесії Полтавської міськради депутати проголосували за додаткове питання "Про утвердження угоди про науково-технічне співробітництво" із установою з Києва – «Спеціалізованою воєнізованою аварійно-рятувальною службою швидкого реагування». Згідно з умовами співробітництва, в Полтаві уже наступного року, можливо, розпочнуть будівництво сміттєпереробного заводу.

Та, ймовірно, Олександр Федорович не досить вірить в реалізацію умов проекту. Такий висновок можна зробити з слів мера, адже він прокоментував це так, звертаючись до присутніх депутатів:

– Підприємство обіцяє ще до початку будівництва внести мільйон гривень в міський бюджет, якщо не обманить, – усміхаючись, сказав Олександр Мамай.

До речі, раніше "Коло" писало, що потужний сміттєпереробний завод з’явиться у місті до 2015 року. Полтава потрапила в десятку міст, де збираються побудувати сучасні високотехнологічні комплекси з переробки твердих побутових відходів.

Читайте також

В Україні вивезення сміття може подорожчати: чого чекати полтавцям

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter