Афіша на вихідні: 28-29 грудня

Афіша
Аліна Літвінова27 грудня 2013 о 18:10823 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша на вихідні: 28-29 грудня
Де можуть відпочити полтавці


28 грудня (субота)

14.00 – ТРЦ "Екватор" – шоу на льоду "Казкова подорож Аліси"

Шоу на льодуШоу на льоду

Казкова подорож Аліси – це новорічна казка про пригоди Аліси, яка подорожує машиною часу. Чарівний сундучок, який знаходить дівчинка, переносить її до Франції, Японії, Америки, Шотландії і, тільки потрапивши знову до України, вона знаходить Діда Мороза і зустрічає Новий рік разом з глядачами. На вас та вашого малюка чекають неймовірні акробатичні трюки на льоду, яскраве піротехнічне шоу та багато іншого.

19.00 – ПАБ "Сто Доріг" – гурт "Брат Кіндрат"Гурт гарного настрою "Брат Кіндрат"Гурт гарного настрою "Брат Кіндрат"

Це гурт, який створений для підвищення загальнолюдського настрою! Колектив складається з п'яти учасників: Шкуринський Богдан - баян (труба), Кальченко Олександр - бас, Железняк Артем - акустична гітара, Лотиш Ігор - барабан,  Кімнатний Антон - вокал. Головна фішка гурту в фольклорному звучанні, яке тісно переплітається з різними стилями. Всі пісні авторські, україномовні. У них яскраво висвітлюються побутові теми. Приходьте на концерт, насолоджуйтесь музикою та отримуйте позитивний заряд емоцій!

14.00 – Полтавський краєзнавчий музей – камерний оркестрКонцерт камерного оркеструКонцерт камерного оркестру

Концерт "Зимова феєрія" камерного оркестру імені Д. Ахшарумова. Це третій концерт з циклу "Віч-на-віч з мистецтвом" Полтавської філармонії та краєзнавчого музею.

29 грудня (неділя)

11.00 (14.00) – театр імені Гоголя – Новорічна казка

Новорічна казка для дітейНоворічна казка для дітей

Батьки можуть порадувати свою малечу новорічною виставою на одну дію, котра відбудеться в театрі імені Гоголя.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter