Українські знаменитості: чи здійснюються бажання, які загадують на Новий рік

Новини шоу-бізнесу
Наталія Сіробаб24 грудня 2013 о 15:12921 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Українські знаменитості: чи здійснюються бажання, які загадують на Новий рік
Невеличке опитування «Української правди. Життя» показало, що творча еліта України поділяється на тих, хто загадує бажання у Новорічну ніч, та тих, хто не вірить у дива.


Письменник Юрко Іздрик впевнений: якщо бажання людини щирі та вона себе не обманює, мрії обов’язково здійсняться!«У часи Радянського Союзу перманентним бажанням було, щоб це колись закінчилось. Особистість не погоджувалась миритися з тим, що все життя доведеться відбути в цьому театрі абсурду. Очевидно, це прагнення було притаманне багатьом людям, і це колективне бажання розвалило Радянський Союз», – переконує письменник.

У цьому «колективному» було і бажання письменниці Оксани Забужко.

Вона зізнається, що теж завжди загадує щось у Новорічну ніч. «І, уявіть собі, вони (бажання) завжди збувалися: навіть коли під Новий 1991-й (страшно смурне було новоріччя!) на українську незалежність «загадала»... – розповіла письменниця «Українській правді. Життя».

Юрко Іздрик каже, що загадує бажання постійно і не готує спеціально для Новорічної ночі. «Але так вже традиційно склалось, що акцентується увага на них під час Нового року», – додає письменник.

Так само весь рік загадує бажання дизайнер Оксана Караванська. На наше запитання про те єдине, новорічне, дизайнер із усмішкою відповідає: «Я від життя хочу дуже багато і не маю якогось одного бажання».

Не тривожать містичні сфери у ніч напередодні Нового року письменники Таня Малярчук, Тарас Прохасько та Наталка Сняданко. Усі вони переконують, що не мають звички загадувати щось тієї миті, коли Новий рік тільки-но вступає у свої права.

«Я якось не знала, що це роблять (загадують новорічне бажання). Швидше, це пов’язано з Різдвом», – відповідає на запитання Таня Малярчук.

У Тараса Прохаська таке єдине побажання інше. «Щоб цей рік був кращий, ніж попередній», – зауважує він та додав, що воно завжди збувається.


Наталка Сняданко не загадує бажання вже тепер, у дорослому віці. Але добре пам’ятає, що в дитинстві всі такі новорічні мрії збувались.

У видавця Івана Малковича – теж. Та тепер отаке матеріальне (на зразок «хочу машинку чи велосипедик») вже в минулому, у Новорічну ніч Малкович загадує лише про здоров’я.«Хоч я не встигаю ніколи! Тому що мені доводиться відкривати шампанське, багато хвилюючих моментів… і я ніколи не встигаю загадати бажання!» – уже сміючись, додає керівник «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ».

У художниці Євгенії Гапчинської до новорічних побажань діловий підхід.
«Я не загадую бажання, але ми всією родиною пишемо листівки, потім втілюємо їх у життя. Колись я загадувала, і бажання збувалися», – розповіла вона про свою систему «запланував-зробив».