Цієї зими в санаторії оздоровлять 123 дитини з Полтави

Новини
Ольга Матвієнко16 грудня 2013 о 15:37614 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
У санаторії цьогоріч оздоровлять більше дітей з Полтави (www.meteoprog.ua)Цьогоріч взимку у саноторії-профілакторії "Івушка" Кременчуцького району оздоровлять більше дітей, ніж минулого року – 123 дитини.


Про це повідомили 16 грудня на апаратній нараді з питань підготовки та проведення Новорічних і Різдвяних свят та шкільних канікул у Полтавській облдержадміністрації.  У ході засідання посадовці обговорили  питання організації святкових заходів та роботу служб, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів.

– У  нинішній суспільно-політичній ситуації, що склалася в країні, головне завдання виконавчої влади Полтавської області – забезпечити безперебійну роботу всіх служб, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів, – зазначив на початку засідання Олександр Удовіченко. – Наразі картина стабільна, всі служби працюють у штатному режимі.

Олександр Удовіченко наголосив, що обласна влада і надалі докладатиме усіх  зусиль для забезпечення нормальної життєдіяльності Полтавського регіону в зимовий період.

– На виконання доручень Президента України Віктора Януковича, щодо захисту прав дитини, зимове оздоровлення дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, безпритульних та бездоглядних дітей в санаторії-профілакторії «Івушка» Кременчуцького району проходитиме цьогоріч довше – 21 день,- повідомила присутнім начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко. – Торік відпочинок тривав 14 днів. Відповідно оздоровлення стане можливим для більшої кількості дітей (123 дітей цього року, торік – 100).
За словами Наталії Шкоденко, путівки розподілять пропорційно по області в залежності від потреби. Крім «Івушки», дітей пільгових категорій оздоровлюватимуть взимку ще у двох санаторних закладах – "Миргородський" і "Еколог ".

Крім того, як повідомив директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Володимир Мирошниченко,  полтавським школярам запропоновані екскурсії визначними місцями України. Загалом ними скористаються 12,8 тис. учнів, із яких 2,8 тис. дітей відвідають новорічні вистави в культурно-спортивних закладах міст Києва та Харкова.

До теми: У Полтаві запрацювала щорічна благодійна акція "Ялинка янголів"

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter