Олександр Удовіченко закликав жителів Полтавщини не піддаватися провокаціям

Влада
2 грудня 2013 о 15:15769 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Олександр Удовіченко закликав жителів Полтавщини не піддаватися провокаціям. Фото adm-pl.gov.uaГолова Полтавської облдержадміністрації  Олександр Удовіченко закликав полтавців та жителів області не піддаватися  провокаціям.
Його звернення опублікували на офіційному сайті Полтавської ОДА:

"Шановні Полтавці!

Дорогі земляки!

На двадцять третьому році незалежності Україна на весь світ заявила про свій європейський вибір.

Ми з вами стали на шлях модернізації країни, демократичних перетворень. Саме цей шлях має вивести наше суспільство на європейські стандарти життя.

Шлях цей довгий і не легкий. Простих рішень, доленосних для країни, бути не може. Тому бажання романтиків швидкого вирішення складних проблем призводить до розчарування, штовхає людей до протистоянь.

Знаходяться сили, яким вигідно збільшити  напругу у суспільстві до критичної, спонукати учасників майданів до силових дій, до штурмів і захоплення приміщень. Ці сили переслідують власну мету, що не має нічого спільного з інтересами людей.

Такі дії, що лише призводять до силового протистояння та страждань людей, кровопролить, ми категорично засуджуємо.  Підтримуємо Президента України у його безапеляційній вимозі виявити і покарати винних за вчинений безлад і побиття учасників мирного зібрання громадян. Поділяємо разом з ним глибоке обурення тими ганебними подіями, які відбулися на Майдані Незалежності напередодні 1-го грудня – Дня референдуму про незалежністьУкраїни.

Полтавщина завжди була і є потужним економічно розвинутим регіоном, осередком стабільності та толерантності.

Переконаний, що лише наша спільна наполеглива праця дасть результат, до якого ми прагнемо: створити в Україні, на Полтавщині, у кожному місті і селі такі умови життя для кожної людини, які підтвердять, що Україна – це Європа.

Влада здатна забезпечити конструктивний діалог з громадськістю, право на мирні зібрання та свободу слова, належний правопорядок. А все це є основою стабільного функціонування всіх сфер життєдіяльності області та благополуччя кожного.

Сподіваємося на взаєморозуміння, довіру та підтримку.

Звертаюся до Вас із закликом не піддаватися на провокації і навіть у найскладніших ситуаціях діяти у рамках закону".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter