Хіт в громадському транспорті Полтави – реклама на квитках

Новини
Надія Труш21 листопада 2013 о 11:591002 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Хіт в громадському транспорті Полтави – реклама на квитках
Ідея реклами на квитках громадського транспорту у Полтаві, схоже, знайшла відгук у рекламодавців.


Отримавши квиток у кільцевому – можна дізнатися, де посмакувати кавою, де полікувати зуби, які будівельні матеріали обрати. У рекламному відділі «Євробус Полтава» (саме це підприємство пропонує такі послуги) запевняють, що від бажаючих помістити рекламу на квитках – відбою немає.

На квитках в громадському транспорті Полтави уже розміщують рекламуНа квитках в громадському транспорті Полтави уже розміщують рекламу

– Бажаючих розмістити рекламу на квитках дуже багато, звертаються часто, – розповіла Юлія, представник рекламного відділу ТОВ "Євробус Полтава". – Найчастіше рекламують кав’ярні, вікна, послуги стоматолога. Хоча й багато звертається рекламодавців, не усіх можемо забезпечити рекламою, бо у нас обмежений тираж.

Послуга реклами на квитках громадського транспорту – доволі поширена послуга у великих містах України. Місяць тому таку послугу почали впроваджувати у Полтаві.

– Рекламодавці самі пропонували нам запровадити таку послугу, – пояснює Юлія. – Мовляв, на квитку багато вільного місця. То чом би не зробити квиток більш цікавим і корисним.

Однак є й табу: не рекламуватимуть сигарети, алкоголь. Не буде також політичної реклами.

Тим більше, влада вважає рекламне нововведення цілком законним. Пояснюють: якщо перевізник виграв тендер і дотримується усіх вимог – має право використовувати квитки як так звані інформаційні листівки.

Нагадаємо,  у Полтаві знайшли ще один цікавий спосіб рекламування – на асфальті. Однак така оригінальна реклама незаконна, її замальовують фарбою та шукають порушників.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter