Полтавка стала фіналісткою конкурсу малюків від ЮНІСЕФ та Укрпошти

Новини
Ольга Матвієнко20 листопада 2013 о 18:051478 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавка стала фіналісткою конкурсу малюків від ЮНІСЕФ та Укрпошти
До фіналу конкурсу малюнків від Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" та Укрпошти – "Намалюй свої права!" – серед 10 дітей з усієї України пройшла і 7-річна полтавка.
Роботи учасників конкурсу "Намалюй свої права" (фото зі сторінки UNICEF Ukraine у Twitter)Роботи учасників конкурсу "Намалюй свої права" (фото зі сторінки UNICEF Ukraine у Twitter) До фіналу конкурсу малюнків від Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" та Укрпошти – "Намалюй свої права!" – серед 10 дітей з усієї України пройшла і 7-річна полтавка. Усі діти-учасники конкурсу отримали дипломи. А Зоряна Сементяєва з Полтави та ще семеро фіналістів отримали дипломи та цінні призи – планшетні комп’ютери. Малюнки переможців конкурсу Анастасії Олійник зі Львова та Анастасії Мороз з Кіровограда Укрпошта надрукує на поштових марках та художніх конвертах у 2014 році. На Полтавщину вирушила ще одна відзнака. Її отримав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Комсомольську. До теми: Фото полтавця пемогло у конкурсі від Вікіпедії Фіналісти конкурсу "Намалюй свої права" (фото зі сторінки UNICEF Ukraine у Twitter)Фіналісти конкурсу "Намалюй свої права" (фото зі сторінки UNICEF Ukraine у Twitter) Конкурс "Намалюй свої права" стартував у День захисту дітей 1 червня і проходив 4 місяці, протягом яких до Укрпошти надійшли 614 дитячих робіт. Визначення переможців відбулося сьогодні, 20 листопада, у Всесвітній день дітей на Головпоштампі у Києві. Вручали дипломи та нагороди голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо, Генеральний директор Укрпошти Костянтин Кривенко та віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Довідка "Коло": У 1954 році ООН запропонувала урядам відмічати 20 листопада як Всесвітній день дитини. У 1989 в цей день прийняли Конвенцію про права дитини.