Я-Репортер. У полтавській бібліотеці презентував книгу зільник Іван Гарасимович

Новини
19 листопада 2013 о 09:03686 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Я-Репортер. У полтавській бібліотеці презентував книгу зільник Іван Гарасимович
Минулими вихідними в бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141) відбулася презентація книги Івана Гарасимовича Просяника «Зело таємниче».


Безмежно закоханий в Україну, її історію, людей, Іван Гарасимович спілкувався з присутніми на заході. Він  розповів про свій рід, улюблене заняття, відповідав на запитання, давав поради: як правильно готувати настої, відвари з трав, про необхідність дотримуватися складу трав’яних зборів та їх пропорцій, аби не зашкодити своєму організмові.

Іван Гарасимович запросив присутніх на заході поринути в прадавній світ, відчути його таїну. Двокнижжя «Зело таємниче » вміщує 3835 цілющих приписів, взятих з тисячолітнього народного досвіду.

Не залишив Іван Гарасимович без уваги й юних читачів бібліотеки, подарувавши збірник давньоукраїнських казок «Золота грамота».

- Казка – це не просто забава для забави, - вважає мудрий казкар.- Збірник  має потрійний смисл. Дітлахи її читають, як захоплюючу казку, підлітки – як пригодницькі оповіді. Дорослі ж бачать високоморальні притчі

Бажаючі мали змогу придбати книги з автографом автора та побажаннями «Справа нести добро і - найсвятіша справа на Землі! Несіть! » Бібліотекарі підготували перегляд літератури «Лікують не тільки ліками».

Для довідки: Іван Гарасимович – людина талановита. Він є членом двох творчих спілок України – Національної спілки письменників та  Національної спілки майстрів народного мистецтва. Травник з Сіверщини народну науку про цілющі трави перейняв від діда й батька.В роду Івана Гарасимовича були й чаклуни по батьківській лінії. Себе автор книги називає травником, зільником, але не цілителем.

Надіслала Ганна Панюта

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада,  до редакції "Кола" завітають брати Капранови

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter