Холод, вода та ліжко на вулиці: як полтавські музиканти знімали кліп

Новини
Валентина Зайченко19 листопада 2013 о 14:401241 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Холод, вода та ліжко на вулиці: як полтавські музиканти знімали кліп
Нещодавно гурт «Трансформер» презентував кліп «Повертайся у мої сни».


Про те, як виникла ідея, про зйомки кліпу та тих, хто над ним працював знімальна команда та музиканти розповіли на прес-конференції.

–  Олег (Alex Newgen), який є режисером цього кліпу – є і автором музики. Все було дуже спонтанно. Був вірш, якийсь мотив. Ми з Олегом зібралися у мене вдома, записали чорновий трек. Послухали –  вийшло гарно. Вирішили швидко записати на студії. Все як сніжний ком. Пісню записали, вийшло добре. Почали знімати кліп. Олег, крім того, що є режисером, він також автор ідеї, працював з камерою разом з оператором, композитор, аранжувальник. На 90% – він являється автором продукту, – розповів Валерій Мельник, соліст гурту «Транс-Формер».

Валерій МельникВалерій Мельник

– У мене в голові за секунду проноситься іноді мільйон кадрів. Я не контролюю цей процес. Я коли слухав трек, який хлопці записали, мабуть разів зо 20, то до мене прийшла ідея кліпу. Запропонував зняти. І ми це зробили, – розповів Alex Newgen, режисер. – Це був мій дебют в тому, що я від початку і до кінця все зробив сам: монтаж, розфарбовка відео.

До речі, оператор кліпу Максим Мовсесян також дебютант – вперше працював над зйомками кліпу. Серед актрис також є дебютантки, а є ті що вже вдруге мають таку практику.

– Ми стараємося взагалі не лізти у процес зйомок. Ми поважаємо роботу режисера, відеооператора. Якщо ми розуміємося на музиці, то у відео, у ракурсах ми не розуміємо нічого. Олег цікавився нашою думкою, намагався створити команду і працювати командою. Ми висловлювали свої побажання. Можливо покращували , а можливо й погіршували роботу, – зізнався Валерій Мельник.

(Зліва направо) Максим Мовсесян, актриси Анастасія Вишнева, Вероніка Марчук та режисер кліпу Alex Newgen(Зліва направо) Максим Мовсесян, актриси Анастасія Вишнева, Вероніка Марчук та режисер кліпу Alex Newgen

Під час зйомок на проїжджій частині авто наїхало на штатив

– Знімали у Полтаві. Близько трьох тижнів. Локації були різні. Ліс за Співочим полем дуже гарний, він нас надихнув. Також зйомки вели у мікрорайоні Левада. Ми стояли посеред траси. Машини нас об’їжджали. Водії зупинялися, питали що ми робимо. Одного разу навіть на штатив наїхали. Також знімали в Кадетському корпусі. Там дуже цікаве місце, багате енергетично, – розповів оператор Максим Мовсесян.

Максим МовсесянМаксим Мовсесян

Актрисам доводилося по три години проводити в сукні на холоді

– Дякую дівчатам актрисам. Як виявилося, це дуже важка робота. Їм доводилося працювати найбільше. Людина три години знаходиться в тоненькій сукенці при температурі +5. На мою думку, при таких умовах люди повинні захворіти. Але не вони. Це професіонали, – сказав Валерій Мельник.

Актриси розповіли, що замерзнути їм не дали. Між зйомками дівчат вкривали одіялами, пальтами, давали гарячий чай. А також – зігрівала атмосфера і гарна компанія.

–  Життя складається з яскравих кадрів: випускний, весілля, народження дитини. В нашому житті – це ще і зйомки кліпів. Було дуже цікаво, додав на останок соліст гурту.

Музиканти розповіли, що вже мають домовленості з компаніями, які просуватимуть кліп. Найближчим час ом відео повинне з’явитися на українських телеканалах.

Фото та відео з презентації кліпу – за посиланням.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter