Проект «Що зробили нардепи з Полтавщини за рік»: Тарас Кутовий

Новини
Надія Труш19 листопада 2013 о 18:001011 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Проект «Що зробили нардепи з Полтавщини за рік»: Тарас Кутовий
«Коло» продовжує проект під назвою «Що зробили нардепи з Полтавщини за рік».
12 грудня закінчується рік роботи народних обранців у Верховній Раді. Почергово на нашому сайті публікуватимуться матеріали про результати кожного з 12 народних обранців. Разом з «Коло» — дізнаєтесь як виконали свої обіцянки нардепи та що встигли зробити.

Тарас Кутовий. фото з сайту poltava.klichko.org Тарас Кутовий. фото з сайту poltava.klichko.org

Тарас Кутовий, 37 років.

Обраний по виборчому округу №151. Член депутатської фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, член Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС-Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ), заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва, член групи з міжпарламентських зв’язків з Чорногорією.

На момент обрання: голова наглядової ради, громадська організація «Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка спасіння села».

Відвідування сесійних засідань – 93%.

Відвідування засідань комітетів – немає інформації.

Що зробив

Зареєстрував 14 законопроектів, 1 правку до законопроектів. Депутатських запитів – 17.

– Йдучи на вибори, я обіцяв, що моя опозиційна приналежність буде непохитною, і слова цього дотримуюся, – говорить Тарас Кутовий. – Вдалося на законодавчому рівні закріпити механізми відповідальності за персональне голосування кожного депутата. Таким чином провладним силам значно складніше сфальсифікувати і «протягнути» потрібні їм рішення.

До теми: проект «Що зробили нардепи від Полтавщини за рік»: Сергій Гордієнко, Юрій Бублик, Сергій Каплін, Валерій Головко, Костянтин Жеваго, Олег Кулініч.

Читайте також

Топ найскандальніших нардепів від Полтавщини

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter