«Краща студентська команда Полтавщини» згуртувала студентську молодь!

Студентські новини
19 листопада 2013 о 12:291819 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Краща студентська команда Полтавщини» згуртувала студентську молодь!
Напередодні дня студента у Полтаві відбувся обласний молодіжний конкурс «Краща студентська команда Полтавщини-2013».

Свято пройшло за ініціативи ПОО ВМГО «Молоді регіони» та за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА. Готувалися до події два місяці, ретельно продумували сценарій, щоб 16 листопада студенти змогли проявити всі свої найкращі якості та подарувати позитивні емоції полтавцям.

Флешмоб.Флешмоб.

Студентське свято почалося не у залі, а прямо на вході до ПД «Листопад». Тут пройшов масштабний флешмоб, участь у якому могли взяти не лише студенти, а й пересічні громадяни. Так представники 7 вищих навчальних закладів області, а це понад 200 чоловік, привітали студентську родину з Днем студента.

– Це чудова ідея, крім того, що ми підтримаємо наш виш, можемо ще й нових друзів тут знайти, – розповідає Олена, яка прийшла на свято.

За словами організаторів та хореографа Олени Москаленко, готували флеш-моб на протязі місяця, репетирували з кожним ВНЗ окремо, проводили загальні тренування та навіть виїздили до Кременчука.

Дійство розпочалось о 16.00 в кіноконцертному залі «Листопад» . Команди-учасники змагались у чотирьох конкурсних епізодах: «Візитна картка ВНЗ», відео презентація «Молоді! Дієві! Креативні!», «Конкурс груп підтримок» та «Х-фактор».

– Перш за все, хочу відзначити оновлений формат конкурсу, який втілили основні організатори – «Молоді регіони»! Захід проводиться вже не вперше, є традиційним. Але нового значення він набув з новим форматом: адже між собою змагаються не лише студенти, а цілі команди вишів. Це дуже важливо, адже командний підхід згуртовує молодь, вчить їх вмінню співпрацювати, бути відповідальними, спонукає їх до самовдосконалення, викликає бажання проявити себе, – поділилась своїми враженнями секретар міської ради та голова журі конкурсу Оксана Антонівна Деркач.

Не лише учасники та організатори підійшли до заходу серйозно, а й вболівальники підтримували свої команди як ніколи.

– Основною ідеєю даного заходу було згуртувати студентську молодь. В кожній командіВНЗ були представники з різних факультетів, кафедр, курсів, але спільна справа та бажання гідно представити свій виш допомогли учасникам стати одним цілим, що особливо стало відчутнім на конкурсі груп підтримок, – розповів голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Олексій Чепурко.

Нагороди отримали цього дня кращі студенти у номінаціях: «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-науковець Полтавщини», «Кращий студент-творча особистість Полтавщини» та «Кращий студент-спортсмен Полтавщини. Загальна кількість, поданих на розгляд експертної ради,аплікаційних форм – 31, переможців було лише 12.

– Я отримала звання у номінації «Кращий студент-громадський діяч Полтавщини» і для мене це не лише показник моєї роботи, а й стимул рухатись далі,– розповіла студентка Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій та управління Марія Якименко.

Звісно, обрати кращу команду було не легко, але за рішенням суддівської колегії найбільш згуртованими була команда Полтавської державної аграрної академії, яка й здобула цьогорічний кубок та звання «Кращої студентської команди Полтавщини-2013». Організатори не припиняли дивувати глядачів. Кожна команда за участь отримала 1500 гривень, команда переможець – 3000. А особисто від влади області та голови Полтавської ОДА Олександра Васильовича Удовіченка в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента на творчий розвиток молодого покоління для кожної команди було презентовано 2000 гривень.

Оксана Деркач, секретар міської ради та Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДАОксана Деркач, секретар міської ради та Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА

Конкурс "Краща студентська команда Полтавщини". Фото надані ГО "Молоді Регіони"Завдяки спільній роботі ГО «Молоді регіони», відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА, режисера Оксани Йосипенко та представників ВНЗ області у Полтаві пройшов наймасштабніший молодіжний проект «Краща студентська команда Полтавщини-2013».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®