Притулок для безпритульних тварин у Полтаві може з’явитися за кошти Євросоюзу

Новини
Ольга Матвієнко18 листопада 2013 о 16:04679 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Притулок для безпритульних тварин у Полтаві може з’явитися за кошти Євросоюзу
Амір Халіл на благодійному концерті у ПолтавіАктивна співпраця полтавських зоозахисників з міжнародною організацією "Чотири лапи" може сприяти тому, що коштом Євросоюзу в місті з’явиться притулок для безпритульних тварин.
Нещодавно у Полтаві завершився спільний проект полтавської благодійної організації "Юний європеєць" та міжнародної благодійної організації "Чотири лапи". За три тижні лікарі клініки зробили 202 операції зі стерилізації безпритульних тварин.

– Ми робили акцент на стерилізації великих собачих зграй у різних куточках міста. Завдяки добре організованій роботі встигли зробити більше двохсот операцій. А записані були майже півтори тисячі тварин. Тим не менше на вулицях наступного року не з’являться більше двох тисяч нових тварин, – розповіла Майя Матвеєва, голова правління благодійної організаці ЦЗЖП "Юний європеєць".

Лікар австрійської клініки у пересувній операційнійЛікар австрійської клініки у пересувній операційній

Наприкінці перебування австрійської команди лікарів у Полтаві до міста приїхав і керівник міжнародної організації Амір Халіл. Майя Матвеєва зазначила, що приїзд лікаря став несподіванкою:

– 7 листопада ми організували благодійний концерт для школярів. Ним розпочали місячник доброти. За півтори години до початку концерту ми дізналися, що приїхав Амір Халіл. Це стало справжнім сюрпризом. У нього склалося дуже позитивне враження від міста та ставлення полтавців до проблеми безпритульних тварин. Зокрема після концерту розповів, що ніде не бачив, аби стільки уваги приділялося вихованню гуманного ставлення до тварин у школярів, а собаки та коти на вулицях мали клички.

Наступного дня після концерту Майя Матвеєва та Амір Халіл побували на прийомі у секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач. Під час зустрічі головний лікар організації "Чотири лапи" зазначив, що співпраця зоозахисників Полтави з міжнародною організацією продовжиться у 2014 році.

– Амір Халіл хоча, щоб Полтава стала другим містом в Україні, де наступного року працюватиме команда лікарів міжнародної організації. Ще одне місто, де співпрацюватимуть місцеві та іноземні лікарі – Євпаторія. Планується, що австрійці приїдуть на п’ять тижнів, – повідомила Майя Кадирівна.

Таким чином Полтаву хочуть включити до програми Євросоюзу з боротьби з безпритульними тваринами. Ця програма передбачає будівництво притулків для тварин коштом Євросоюзу. Для того, щоб узяти участь у цій програмі, необхідне лише офіційне запрошення для австрійсько-італійських волонтерів від міського голови. За словами керівника "Юного європейця" Олександр Мамай запрошення вже підписав.

Нагадаємо, що у Полтаві діє "Програма поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2012 – 2016 роки", але притулок, який обіцяли у ній будувати з-поміж інших пунктів, так і не будується.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter