Увесь виступ «Крихітка» піднімала полтавців із-за столиків

Новини
Дар 039 я Розумняк10 листопада 2013 о 10:00896 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Увесь виступ «Крихітка» піднімала полтавців із-за столиків
У Полтаві у концерт-холі «Villa Крокодила» виступив гурт «Крихітка».
Каша Сальцова (Саша Кольцова, вокалістка гурту) вийшла на сцену на 40 хвилин пізніше. У запізненні винна і вона сама, і довга прес-конференція.

Каша Сальцова виступила у ПолтавіКаша Сальцова виступила у Полтаві

До речі, саме там вона розповіла, що як і кожна нормальна жінка, не може не запізнюватися. Про це на «Коло» читайте згодом.

Людей зібралося не багато, тому Каша увесь концерт закликала всіх підходити ближче до сцени. Для цього вона використовувала різні прийоми – і заохочувала, і критикувала, і підколювала.

- Ті, хто думають, що музиканти приносять їм рок-н-рол – помиляються. Рок-н-рол – це ви! Піднімайтеся і будемо робити його разом, бо в нас його лише 50%, інша частина – ваша, - звернулася Каша до полтавців.

Як це було, дивіться фоторепортаж на "Коло".

Крихітка зіграла близько 20 своїх пісень:  «Хлопчик для серцебиття», «Ало-Але», «Зразок», «Пульт», «Плюс один», «Струм», «Все, що тобі потрібно», «Донор», «Клони - роботи, «Рецепт» та інші.

Люди активно реагували на Кашу, але танцювати особливо не збиралися. На що вона зазначила, що глядачі розділися на два клуба – хто танцює та хто сидить. Останніх вона закликала:

- Давайте в наш клуб, квиток стільки ж коштує!

Лише під кінець публіка достатньо розшевелилася. Концерт пройшов емоційно досить рівно. Саша Кольцова постійно жартувала із своїми фанами та ділилася планами та враженнями.

Також Каша розповіла про репутацію сумного гурту:

- Ми часто чуємо: «О, Крихітка! СУМ! СУМ!» Ми завжди дивуємося. Ми - емо. З цією думкою ми пишемо всі наші пісні (Каша починає стрибати як на рок-концерті) та виходимо на сцену.

Так, дещо із іронією, Каша намагалася пояснити публіці про викривлене уявлення багатьох з приводу музики «Крихітки». Як би там не було, в репертуарі гурту справді багато ліричних меланхолійних пісень, обрамлених енергійним рок-н-рольним саундом. З тим, в багатьох піснях медовий голос Каші прорізається і стає надривним. «Крихітка» ніби робить акцент над тими емоційними моментами у піснях, які є надважливими. Особливо це було чути в пісні «Восени», яка є кавером на композицію «ТНМК». Співачка виконала її в абсолютно іншій інтерпретації власного альбомного варіанту. Звучала абсолютна інша «Крихітка» - сильна впевнена у собі жінка, ладна впливати на світ та змінювати хід історії.

Дивіться також на "Коло" фоторепортаж з концерту "Крихітки"

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter