На благодійному концерті у Полтаві збирали гроші для безпритульних тварин

Новини
Ольга Матвієнко8 листопада 2013 о 09:301120 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На благодійному концерті у Полтаві збирали гроші для безпритульних тварин
Благодійний концерт "В гостях у Матроскіна" відбувся у міському Будинку культури. Таким чином благодійна організація "Юний європееєць" зініціювала збір коштів та їжі для безпритульних тварин.
Благодійний концерт відвідав представник австрійської клініки "Чотири лапи" Амір ХалілБлагодійний концерт відвідав представник австрійської клініки "Чотири лапи" Амір Халіл Благодійний концерт "В гостях у Матроскіна" відбувся у міському Будинку культури. Таким чином благодійна організація "Юний європееєць" зініціювала збір коштів та їжі для безпритульних тварин. Подібні заходи у Полтаві напередодні стали традиційними. Концерт розпочинає місячник доброти, що триватиме із 7 листопада по 7 грудня. Для тварин збиратимуть корм та гроші на лікування та стерилізацію. – Коли ми вперше проводили місячник доброти, то зібрали 420 кілограм крупи, вдруге – 750 кілограми. Цього року ми до травня місяця годували зібраними крупами цуценят. Зараз нам найбільш небайдужі полтавці дзвонять і пропонують допомогу тваринам, – зазначила Майя Матвеєва, голова правління ЦЗЖП БО "Юний європеєць". Вартість квитка на благодійний концерт - 10 гривень. Гроші, зібрані до та під час концерту, покладуть на рахунок благодійної організації. Сьогоднішній благодійний концерт відвідали також представники австрійської благодійної організації "Чотири лапи". Волонтери цієї організації із 25 жовтня у нашому місті стерилізують безпритульних тварин. Зараз стерилізовано 150 тварин, а до закінчення акції їх кількість становитиме 250. За словами Майї Матвеєвої, це не дасть з’явитися на вулицях Полтави більше ніж 2,5 тисячам тварин. – Я дуже здивований, що побачив стільки людей із добрим серцем. Люди постійно підгодовують собак, доглядають за ними. Звичайно цього недостатньо, але наша організація намагається допомогти і ми віримо, що настане час, коли безпритульних тварин не залишиться на вулицях міст України, – розповів представник міжнародної організації "Чотири лапи" Амір Халіл. Також лікар благодійної організації розповів, що проблема з безпритульними тваринами у країнах Європи практично вирішена. Незначна їх кількість залишилася на вулицях Греції, Італії, Руминії, але в Україні їх значно більше. Міжнародна команда "Чотири лапи" активно допомагає різним містам нашої країни боротися із цією проблемою. Амір Халіл разом зі своєю командою подивився концерт, головними героями якого сьогодні стали персонажі мультфільму "Простоквашино" – Матроскін та Шарик. У залі МБК зібралися переважно діти. Вони із задоволенням переглянули уривки з мультфільмів про тварин і пограли з жителями казкового Простоквашино у гру.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter